Hopp til innhold

Kjelsås - Veidekkesprinten

Sprintrenn

  • Når: 03.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Linderudkollen langrennsarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.02.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Johannes Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wilsberg, Jonas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Næss, Daniel Azagra Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Sivert Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næsfeldt Heimdal, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen-Zapffe, Gjermund Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillestøl, Selma Bårdsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiveland, Una Vik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammarqvist, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyhuus, Inger Helene Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen-Zapffe, Ingelin Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lippe, Thea von der Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Placht, Malia Emmy Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen-Zapffe, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schaathun, Mathilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøstrand, Alva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jenssen, Mathilde Argel Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix