Hopp til innhold

Kjelsås - Veidekkesprinten

Sprintrenn

  • Når: 03.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Linderudkollen langrennsarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Graff-Kallevåg, Oskar Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lian, Leander Schultz Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Naustvik, Isak Risnes Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skorge, Jakob Voje Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæter, Theo Winsents Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn westad-davidsen, Evan Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østli, Per Castracane Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Johannes Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Ole Christian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dørstad, Haakon Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tveitnes, Johannes Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Westad-Davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Emilian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hasvoll, Vilmer Heidum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Auning, Torstein Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Aleksander Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruer, Edward Eng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dørstad, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holme, Philip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kværum, Herman Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Risnes, Oscar Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wilsberg, Jonas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjell, Tobias Storvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hartz, Brage Dybendahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schøning, Tobias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vickery, Leonard Hjelme Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Sivert Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Backe-Bogstad, Sigve Heggem Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeldstad Berget, Eskild Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Georg Ludvig Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Nikolai Ringvold Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjæreng, Aleksander Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsson, Martin Balas Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Marthinsen, Fredrik Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Minken, Felix Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næsfeldt Heimdal, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riise-Hanssen, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Zistler, Florian Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engø Petersen, Ingeborg Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kveine, Eline Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandbakk, Eira Borge Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Zistler, Mathea Sara Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blegen, Ida Charlotte Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiveland, Una Vik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammarqvist, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Morgenlie, Nora Skei Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyhuus, Inger Helene Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen-Zapffe, Ingelin Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Ingrid Emilie Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Nora Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg-Røsdal, Ingri Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Conradi, Karoline Slørdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindseth, Birgit Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lippe, Thea von der Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mongs, Signe Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Placht, Malia Emmy Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øen, Ingrid Aaser Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Idsøe, Henriette Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johaug, Karoline Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opstad, Juni Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen-Zapffe, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schaathun, Mathilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøstrand, Alva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fahre, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grande, Kristin Bøe Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindseth, Christina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Woxholt, Elen Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnstad, Cecilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Golberg, Viola Sofie Hjelmseth Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hodne, Emma Strandmann Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jenssen, Mathilde Argel Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østgulen, Ingrid Kapstad Klubb Skimt - Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grande, Ingeborg Bøe Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dørstad, Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furuseth, Maria Lynneberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hellum, Julie Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Thora Hedvig Husa Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korsmo, Hermine Klubb Aurskog/Finstadbru SK Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Karoline Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Kari Gullhagen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Othilie Versvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ugland, Ingrid Vik Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wilsberg, Maja Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

Menn junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dynna, Christoffer Nes Klubb Frogner IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rødland, Jon Winsnes Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix