Hopp til innhold

Oslo Skifestival - stafetter klassisk 8 -14 år

Stafett klassisk 3 etapper. De to stafettklassene J/G 8 - 10 år og J/G 11 - 12 år er mixstafett. Det betyr helt fri sammensetning av løpere med hensyn på kjønn. Ergo ingen annen begrensning enn at løperne er innenfor sin klasse rent aldersmessig. De to stafettklassene J 13 - 14 år og G 13 - 14 år er separate jente og gutteklasser. N.B: Påmelding til stafettene gjøres i Sportsadmin. De som skal melde på lag må ha rollen som "påmeldingsansvarlig" i klubben.

  • Når: 21.01.2018
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.01.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 13-14 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aale, Jo Eivind Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ausland, Torbjørn Berger Klubb Gjerstad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berckenhoff, Sebastian Mathieu Klubb Oddersjaa SSK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjørnstad, Herman Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brænden, Eskil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Eastwood, Rasmus Drageset Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ertzeid, Oda Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haarr, Henrik Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jensehaugen, Carl August Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jørgenrud, Mathias Lyngvær Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kalland, Lukas Klubb Magnor UL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Karlson, Amandus Molland Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kvisgaard, Erlend Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Køber, Sondre Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Larsen, William Gjerdalen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lingner, Marius Feliks Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lossius, Leander Leire Klubb Oddersjaa SSK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Oldernes, Trond Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pham, Ba Huy Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pihl, Johan Jakob Grasbakken Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pihlstrøm, Olav Klubb Kjelsås IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rapp, Audun Behrns Klubb Magnor UL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rønning, Madeleine Klubb Magnor UL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sandåker, Vetle Øyvind Klubb Gjerstad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sarre-Hammer, Jakob Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skindlo, Erik Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Standal, Sigurd Kjetilstad Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Strisland, Sindre Vie Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Trydal, Marie Mæsel Klubb Gjerstad IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Undseth, Erik Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Villanger, Henrik Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wagener, Kristian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wikborg, August Klubb Røa IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Woodhouse, Jonathan Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett

Jenter 13-14 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bar-Nathan, Netta Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Breen, Malin Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Deisz, Selma Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grande, Kristin Bøe Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haugland, Ingrid Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holbæk, Linnea Klubb Vindbjart, IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jean-Bothner, Lycke Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Joryd, Miriam Eide Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kristiansen, Tuva Hallan Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lindseth, Christina Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lund, Mina Manflå Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nygård, Thea Klubb Vindbjart, IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Raaen-Zapffe, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ruud, Hanna Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Scheie, Nora Klubb Koll, IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sløgedal, Helene Klubb Vindbjart, IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Undeberget, Sofie Solheim Klubb Rustad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Welo, Julie Elisabeth Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wikborg, Josefine Klubb Røa IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse 3x3 km stafett

Mix jenter gutter 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Karoline Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ausland, Christian Berger Klubb Gjerstad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Frida Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg-Røsdal, Ingri Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørholt, Ravn Klubb Sætre IF Graabein Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blesvik, Kristiane Svendsen Klubb Gjerstad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breen, Ida Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruksås, Aksel Brekke Klubb Sætre IF Graabein Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brundtland, Amund Monsen Klubb Oppegård IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brustad, Casper Fossen Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bye-Torblå, Gustav Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Christensen, Mie Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Christensen, Jens Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dagfinrud, Gustav Haslerud Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dragsund, Tobias Flage Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eik, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flock, Fredrikke Thuve Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fredsvold-Larsen, Olav Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gaustad, Malin Klubb Vindbjart, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gebremikael, Henok Yemane Klubb Gjerstad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerdalen Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Glømmen, Thomas Grevsnes Klubb Oppegård IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gran, Oda Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindstad, Lilly Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagberg, Bernhard Torjesen Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammarqvist, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hasvoll, Vilmer Heidum Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Martin Johan Klubb Granli IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Noah Libekk Klubb Gjerstad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hay, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hildonen Madsen, Marius Alexander Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjetland, Sigrid Lind Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hobbelstad, Mina Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hvenekilde, Synne Nordby Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hynne, Ole Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Imenes, Theodor Isene Klubb Sætre IF Graabein Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Birk Øyvindssønn Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen-Barli, Iben Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jonassen, Mille Klubb Granli IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Juliebø, Emil Tronstad Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørgenrud, Marthe Lyngvær Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knoph, Mikkel Stärk Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn LaForce, Aksel Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillaas, Gustav Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lingner, Sarah Elisabeth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lomsdalen, Haakon Tandberg Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundin, Sofie Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund-Johnsen, Elias Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lysheden-Vogt, Elsa Sofie Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marswall, Maja Nguyen Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Molander, Aksel Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mongs, Signe Maria Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mundal, Vegard Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Muslimovic, Denai Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Oda Gravseth Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Kristine Gravseth Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nydal, Frøydis Olaug Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nørbech Henriksen, Eirik Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Omfjord, Solveig Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Omland, Hedda Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersen, Eskild risberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pham, Dan Tam Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pham, Ba Tin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pichler, Malin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pollen, Sarah Skirstad Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pålsson, Martin Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Riisøen, Malin Lono Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rosseland-Heie, Sondre Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Runer, Lasse von Saldern Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sarre-Hammer, Henrik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skiaker, Oliver Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Kristian Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Merete Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spangberg, Hanna Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stanger, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand-Andersen, Martin Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætre, Martin Tidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Teksum, Jonas Klubb Gjerdrum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thaulow, Inger Sunde Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Undeberget, Olav Solheim Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westgaard, Amalie Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wollan, Julie Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Zachariasen, Sebastian Jansson Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øwre-Johnsen, Siril Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Mix jenter gutter 8-9-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Antonsen, Henriette Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune, Marie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnes, Marianne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brunes, Emma Mathilde Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Cerrada Lorenzo, Marcel Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Cyren, Julie Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Djau, Ayda Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Edvardsen, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Edwardsen, Jennie Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekkeren, Astrid Steinvik Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ertzaas, Ingrid Kraugerud Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flaatten, Ine Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flock, Martine Thuve Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Folkedahl, William Christopher Jegstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fredsvold-Larsen, Astor Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Føsker, Simen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gabrielsen, Johanne Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjertsen, Mats Rognerud Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gressvik, Isak Bakken Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gressvik, Mathea Bakken Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøndal, Sigurd Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gussiås, Mia Celine Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagberg, Mina Torjesen Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Christina Orderdalen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Kornelius Klubb Granli IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjetland, Ivar Lind Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmén, Sverre Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmesland, Julian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hyllseth, Maria Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Ingeborg Klubb Gjelleråsen IF Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Idun Hegesdatter Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jokstad, Endre Klethagen Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Killengreen, Ingrid Christine Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleven, Lotta Matilde Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knudsen, Maja Nordengen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knudsen, Nathalie Seim Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, Anna Knoph Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kveine, Eline Lilleng Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lambine, Marion Kleivstul Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lea-willems, Sander Klubb Larvik Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lingner, Gabriel Louis Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moslet, Andreas Klubb Fossum IF Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mosvoll, Nicolai Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mæsel Trydal, Per Olav Klubb Gjerstad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Naper, Mikal Ohrem Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedland, Liam Lavoll Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nybakken, Mille Røyne Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nysveen, Håkon Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Otterlei, Patrick Alexander Coloma Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringsby, Iben Ryan Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røynås, Gustav Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandåker, Elida Klubb Gjerstad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sannes-Vardenær, Herman Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Synne Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Tobias Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Siewers-Nilsen, Jonas Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøberg-Østensvik, Amalie Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaug, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skindlo, Mateo Klubb Fossum IF Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjelsbæk, Philip André Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjærpe-Manaf, Gabriel Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skov, Bertram Bénée Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smedaas, Hermine Feiring Klubb Konnerud IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snyder, Filippa Louise Schjerpen Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sølvik, Håvard Klubb Larvik Ski Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen-Fosser, Sophia Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Teigen, Petter Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Treider, Nathalie Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tretli, Marie Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tømmeraas, Daniel By Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Unander, Erling Kleiveland Klubb Årvoll IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Unneberg, Sigurd Bjella Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Enya Prados Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wathne, Jenny Sendstad Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westlye, Emilia Maria Klubb Haslum IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ytre-Arne, Liv Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ytre-Eide, Aurora Reppesgård Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Zistler, Mathea Sara Klubb Kjelsås IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødegaard, Tora Tveit Klubb Nittedal IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse Mix jenter gutter 8-9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
nif-epi04, 04
NTB scanpix