Hopp til innhold

Oslo Skifestival - Skiathlon (skibytte) Jr/Sr

Skiathlon (skibytte) er én tellende konkurranse og består først av en klassisk del og deretter en fristilsdel. Alle jenteklasser fra K17 til KSr går 3 + 3 km og alle gutteklassene fra M17 til MSr går 5 + 5 km.

  • Når: 21.01.2018
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Brønmo, Julia Celine Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bygrave, Tuva Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Haakstad, Jenny Elise Hagen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hjelde, Camilla Stav Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Li, Fride Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rapp, Hanne Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

K 18 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratteng, Angelica Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Dæhlen, Marie Holtet Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fjøsne, Selma Rydland Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Johnsen, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Karlson, Caroline Imbie Molland Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

K 19/20 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ahlsand, Ingvil Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bergsland, Marte Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bratlie, Ida Karin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Dahl, Pia Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hole, Judith Ingela Rickertsen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kaale, Henriette Olsen Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kullerud, Frida Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Thorud, Vilde Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tipples, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

Kvinner senior - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Magulas, Melina Meyer Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Meinicke, Stina Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Riseth, Kristin Klubb Spillum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skjerstad, Emma Kristine Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Antonsen, Morten Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Bjørnstad, Paal Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Bretteville, Oscar Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Dahle, Snorre Løkken Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Flenmoren, Martin Halvorsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Foss, Christian Frøyland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Herbrandsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Iversen, Ole Stornes Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Løite, Tor Moe Klubb Sørkedalens IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nyberg, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Næss, Øistein Fagerli Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Simensen, Sondre Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Smestad, Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Steensen, Dennis Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Svendsen, Tobias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sørlie, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Trandokken, Magnus Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Uttian, Torbjørn Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Arnesen, Petter Astrup Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Brynsrud, Magnus Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Eriksen, Sebastian Lono Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fremming, Tobias Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Haugnes, Mathias Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Henriksen, Nicolai Johan Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Høymork, Håvard Einarssønn Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Inderhaug, Kasper Kragelund Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Melsom, Halvor Nissen Klubb Hakadal IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Paulsen, Tobias Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Pettersen, Walter Fische Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Thorud, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tjøgersen, Sander Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Berger, Olav Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Sørum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Botn, Johan-olav Klubb Stårheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Breivik, Eirik Langedal Klubb Koll, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Christiansen, Erik Koppervik Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Dunham, Kristoffer Dean Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Flågen, Bjørn Anders Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Grytnes, Herman August Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Haugan, Øyvind Rikheim Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Holm, Sindre Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jensen, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jensen, Trym Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jensen, Marius Lunder Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Johnsen, Tom-Erik Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kaasen, Jakob Henden Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kristiansen, Jonas Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Krogstad, Rasmus Schie Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Laulo, Lars Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Liland, Lukas Klubb Koll, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mjanger, Mads Ulrich Müller Klubb Koll, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Moore, Willson Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Moosmayer, Martin Haugstad Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nydal, Sondre Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Oldernes, Joar Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Rogne, Anders Johan Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sandsdalen, Øystein Hoel Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sandvik, Tobias Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skurdal, Magnus Brath Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sperstad, Albert Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Stigen, Jørgen Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Storvik, Vetle Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Strand, Øystein Rønning Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Straumsheim, Ola Trommald Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Theodorsen, Christian Klingenberg Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tønsberg, Asbjørn Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Vågen, Lauritz Rokne Klubb Koll, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Menn senior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Goncalves, Andre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hansen, Magne Lund Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mauer, Andreas Sollihagen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Røer, Eirik Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix