Hopp til innhold

Oslo Skifestival - individuelt 8 - 16 år lørdag og 2.del jaktstart 15-16 år søndag

Individuelt langrenn i fristil med intervallstart for klassene 8 - 14 år. For klassene 15 år og 16 år er det i tillegg til ordinært fristilsrenn med intervallstart, også 1. del av jaktstart. 2. del av jaktstarten gås søndag i klassisk stil. De 30 første jentene og 30 første guttene fra lørdagens renn i hver klasse, starter etter jaktstartprinsippet, mens resterende starter i fellesstart. De som ikke deltar i klassene 15 -16 år lørdag kan starte i fellesstarten søndag.

  • Når: 20.1 - 21.01.2018
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.01.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 36 Høybråten 1005 OSLO
  • E-post: langrenn@hsil.no
  • Kontonummer: 70892002396
  • Hjemmeside: http://www.hsil.no
  • Koordinator: Bjørn Jarle Wiger
  • Koordinator: Jarle Haugland

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Abakas-Tvetene, Matias Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Mattias Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Askland, Sigurd Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Besseberg, Fridtjof Boland Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Eskil Ekroll Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Sondre Tråer Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bråten, Lars Daniel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybvik, Magnus Wang Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Jørgen Eikeland Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekeberg, Simen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Folseraas, Andreas Aasen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Frenvik, Kristian Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gelsdorf, Theodor Malte Egeness Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjone, Alex Klubb Kvelde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Graff-Kallevåg, Oskar Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grini, Alexander Grønbæk Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Guddal, Ludvig Taraldsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafredal, Ole Jørgen Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafskjold, Sondre Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafsteen, Herman Rosander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Jonas Emil Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Christoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Harbo-Lervik, Oscar Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Helset, Mikkel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hodne, Theo Oscar Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Sander Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmesland, Julian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Jens Oskar Bjerke Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Peder Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lian, Leander Schultz Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindseth, William Leander Tveito Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Mathias Benoni Baastad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Moslet, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mosvoll, Nicolai Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Naustvik, Isak Risnes Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Noraberg, Markus Klubb Seljord IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nylenna, Eilert Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyrud, Erik Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nysveen, Håkon Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterlei, Patrick Alexander Coloma Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Pira, Otto Martinius Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognstad, Ola Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rynning, Emil Rosøy Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaug, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skindlo, Mateo Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettene, Even Isak Hauglum Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenerud, Mikkel Engen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Ludvig Anker Rosenørn Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sylling, Anders Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Isack Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie, Sindre Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie-Reininger, Kasper Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Petter Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Trydal, Per Olav Klubb Gjerstad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tverberg, Håkon Johannes Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tysseland, Thomas Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vold, Aksel Vogt Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Voss, Herman Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Welle-Smidt, Jacob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Woxen, Harald Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Østli, Kjetil Stensvik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aksnes, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Henrik Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ausland, Christian Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Ole Christian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjertnæs, Thomas Sondresen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Blyverket, Birk Bosrup Kvalbein Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brustad, Casper Fossen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Patrick Haave Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Sørkedalens IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dragsund, Tobias Flage Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dørstad, Haakon Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekström, Casper Østmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsen, Joakim Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeseth, Felix Suhrke Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerås, Markus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Falch, Erlend Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Eirik Strøm Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fløgum, Kasper Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Folseraas, Torkil Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Friis, Nicolai Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gebremikael, Henok Yemane Klubb Gjerstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heiberg, Axel Smith Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heier, Martin Fiskerstrand Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernæs, Marius Ræder Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyer, Sindre Bekvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Imbsen, Mathias Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Irion, Amund Halaas Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnskareng, Simen Bjerva Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Juliebø, Emil Tronstad Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knoph, Mikkel Stärk Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsane, Christoffer Riis Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogstad, Mads Jonsborg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, Philip Björn Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kåsin, Sondre Solstad Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Liahjell, Gabriel Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Magnus Efteland Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lukkassen, Ane Dorothea Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundeby, Sverre Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvås, Andreas Engenes Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Meland-Tangen, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjelde, Håkon Helland Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Petter Aannerud Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nore, Lars Ask Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Birk Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Eskild Risberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pham, Ba Tin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reklev, Nicholas Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringen, Markus Elias Heiberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roen, Audun Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosholt, Jonas Mæland Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosseland-Heie, Sondre Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Runer, Lasse von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rystad, Trym Meinert Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaatan, Sigurd André Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Sigurd Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Jonas Hole Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Even Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stake, Vetle Plassen Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steine, Torje Bronken Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svangtun, Magnus Etholm Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Simen Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thuestad, John Cornelius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Undeberget, Olav Solheim Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Venger, Martin Trippestad Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Westad-Davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Almlöf, Felix Joakim Carelius Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bay, Henrik Haaland Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Benjaminsen, Markus Duun Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Elias Ekroll Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bærheim, Erlend Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dabe, Axel Gutterød Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Duvaas, Thom Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellneby, Oscar Adam Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksrud, Jakob Reiar Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossli, Trym Eivind Tønnessen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerdalen-Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimstad, Mathis Adrian Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafskjold, Eskil Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagberg, Bernhard Torjesen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halseth, Erik Markus Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasvoll, Vilmer Heidum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Noah Libekk Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Ask Finsterbusch Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Herstad, Ellef Oldevik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hildonen Madsen, Marius Alexander Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holst, Konrad Thrane Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvidsten, Anders Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Oscar Løkke Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaspersen, Felix Ringvold Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøren, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvernen, Filip Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langset, Erik Oscar Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillaas, Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lollik-Andersen, Magnus Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lomsdalen, Haakon Tandberg Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundqvist, Sondre Georg Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Löwhagen, Sigurd Rongstad Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mackenzie, Rasmus Edgar Andrew Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martens Meyer, Noah Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Midthjell, Ole-Martin Skovly Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Rasmus Severin Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Osnes-Ringen, William Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Magnus Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pira, Oscar Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pålsson, Martin Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sabier, Karol Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sarre-Hammer, Henrik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schønfeldt, Fredrik Tyrdal Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaug, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Oliver Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skodvin, Johan Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spydevold, Felix Østerberg Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stanger, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Benyamin Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stærk, Vegard Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sund, Viktor Bastøe Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sylling, Even Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ola Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teksum, Jonas Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tolfsby, Milan Elias Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torkilsrud, Alexander Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Aksel Helle Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vold, Tobias Vogt Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wang, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Winum, Magnus Evjen Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wæhre, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Zachariasen, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødegaard, Erik Tveit Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Johannes Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ausland, Torbjørn Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Aleksander Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørtuft, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattlien, Storm Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattlien, Sigurd Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dørstad, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eckhoff, Sondre Kristian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Marius Gressli Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Giæver, Espen Thor Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Giæver, Johan Egil Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halfdansen, Sander Blikken Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Marcus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Alexander Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Herman Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Philip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hove, Sondre Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingebrigtsen, Storm Hjorteland Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Peder Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kilander, Aksel Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kongsvold, Håkon Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lingner, Marius Feliks Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mangseth, Isak Sørensen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtbø, Øystein Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mæland-Herheim, Eskil Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbæk, Philip Alexander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordlien, Emil Eide Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reklev, Michael Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rindli, Markus Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Risnes, Oscar Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roen, Emil Silseth Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryen, Benjamin Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Henrik Nummedal Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Samuelsen, Noah Rosenlund Klubb Simostranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandåker, Vetle Øyvind Klubb Gjerstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøthun, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skindlo, Erik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skovlyst, Andreas Myrvold Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Smestad, Alexander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svartedal, Arnt Theodor Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølvik, Eivind Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørvig, Jørgen Gjertsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Oliver Andrés Åsly Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thue, Oscar Vincent Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tidemann, Fredrik Serkland Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ugland, Sebastian Stanghelle Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Özkan, Emre Daniel Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ånestad, Elias Øverby Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aalstad, Andreas Jacobsen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Baumann, Arild Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berckenhoff, Sebastian Mathieu Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Marius Bakken Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Biering, Thomas Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Blindheim, Magnus Danielsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bolkesjø, Halvor Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engebakken, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engedahl, Jakob Kristoffer Skjold Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Nicolai Frøyland Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Henrik Herbert Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heiervang, Linus Degland Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Jesper Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husbyn, Kristoffer Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensehaugen, Carl August Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgenrud, Mathias Lyngvær Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kittelsen, Markus Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Køber, Sondre Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, William Gjerdalen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Nikolai Sundt Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Li, Ulrik Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lossius, Leander Leire Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordraak, Jonathan Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Norstad, Tobias Storsveen Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Norstad, Jesper Storsveen Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Oldernes, Trond Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pham, Ba Huy Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Qvale, Jens-Ulrik Ruus Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Runer, Fabian von Saldern Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schmidt, Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Seiersnes, Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Smitt-Ingebretsen, Vetle Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbjørg, Fredrik Amandus Fearnley Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strisland, Sindre Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømme, Christoffer Røine Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveaas, Fredrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Jakob Antti Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Talstad, Andreas Randgaard Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tufto-Antonsen, Mikkel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Undseth, Erik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Sivert Ladstein Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Axel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Villanger, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wagener, Kristian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallenius, Jakob Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Westberg, Martin Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Erlandsen, Thile Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Falch, Adrian Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Five, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gezelius, Albin Klubb IFK Mora Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Gard Norderval Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hartz, Brage Dybendahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hordvei, Jonas Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hvidsten, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Aleksander Kvamme Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Juell, Kasper Mustad Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Sebastian Kirkedam Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sondre Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nyberg, Eivind Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tinus Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pichler, Markus Eugen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstad, Oskar Grøtte Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schøning, Tobias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Alv Sigurd Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Soldal, Sigve Lunde Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stubberud, Henrik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundquist, Jørgen Halstenstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorvik, Elia Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Siw Kristin Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vickery, Leonard Hjelme Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Kristian Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Erlandsen, Thile Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falch, Adrian Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Five, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gezelius, Albin Klubb IFK Mora Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hartz, Brage Dybendahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvidsten, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Sebastian Kirkedam Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyberg, Eivind Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pichler, Markus Eugen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstad, Oskar Grøtte Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schøning, Tobias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tasken, Andreas Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorvik, Elia Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Kristian Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas-Jakobsen, Vetle Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ahlquist, Sivert Andre Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ausland, Trygve Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Lars Klavenes Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Eskild Fjeldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Blom-Hagen, Vebjørn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bondevik, Gabriel Solve Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratteng, Simen Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Børli, Erlend Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeld, Henrik Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Christian August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frankrig, Ole Jakob Røe Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fæste, Filip Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Glomnes, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gran, Callum Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Horn, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jordbru, Lukas Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkebøen, Tore Herman Finsrud Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klund, Ole Andreas Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindeman, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mills-Andersen, Martin Jay Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myntevik, Jakob Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ryssdal, Rolv Erik Hellund Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Salmelin, Eemeli Klubb Espoon Hiihtoseura Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Johan Akseli Tyrjy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svergja, Vemund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svestad-Bårdseng, Embret Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbø, Magnus Klubb Gjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorud, Jørgen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tobiassen, Jørgen Alexander Bjørnstrøm Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Valhovd, Mathias August Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhre, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvstedal, Eirik Thunshelle Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øy, Johan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas-Jakobsen, Vetle Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ahlquist, Sivert Andre Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ausland, Trygve Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Lars Klavenes Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berget, Eskild Fjeldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bondevik, Gabriel Solve Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratteng, Simen Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børli, Erlend Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeld, Henrik Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjell, Sebastian Jonathan Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frankrig, Ole Jakob Røe Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremming, Ferdinand Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horn, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høie, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jordbru, Lukas Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jordheim, Sondre Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mills-Andersen, Martin Jay Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myntevik, Jakob Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Salmelin, Eemeli Klubb Espoon Hiihtoseura Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Petter Fløgstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svergja, Vemund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbø, Magnus Klubb Gjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorud, Jørgen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øy, Johan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Mathias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggen-Vaa, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Elverum, Torjus Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Espinosa Goded, Jesus Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Frenvik, Herman Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Grymyr, Ferdinand Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Imbsen, Even Nahrgang Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Frede Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Langdalen, Ole Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauvstad, Storm Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år