Hopp til innhold

Statoil NC junior

Sprinten lørdag er norsk mesterskap. Arrangementet er et samarbeid mellom IL Heming, LYN SKI og Bækkelagets Sportsklub.

  • Når: 16.2 - 18.02.2018
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner junior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri

FH Kvinner junior stående - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 7,5 km klassisk

FH Kvinner junior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk

FH Menn junior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund, Johannes Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri

FH Menn junior stående - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund, Johannes Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk

FH Menn junior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund, Johannes Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bygrave, Tuva Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Embretsen, Nora Johanne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fürst, Ingrid Hermine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tolo, Karoline Vik Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tufte, Ingeborg Sørhøy Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bygrave, Tuva Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Embretsen, Nora Johanne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fürst, Ingrid Hermine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tolo, Karoline Vik Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tufte, Ingeborg Sørhøy Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bygrave, Tuva Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Embretsen, Nora Johanne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fürst, Ingrid Hermine Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tufte, Ingeborg Sørhøy Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Brenna Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bunde, Silja Persson Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Holo, Åsne Naadland Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Tuva Overrein Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Voraa, Sofie Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Brenna Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bunde, Silja Persson Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lunde, Tuva Overrein Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Voraa, Sofie Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Brenna Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bunde, Silja Persson Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Tuva Overrein Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Voraa, Sofie Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Austrheim, Turid Therese Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hole, Judith Ingela Rickertsen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Næss, Amalie Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tipples, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Austrheim, Turid Therese Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hatling, Andrine Øverland Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Judith Ingela Rickertsen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Amalie Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tipples, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austrheim, Turid Therese Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næss, Amalie Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tipples, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Sebastian Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dalsplass, Petter Paulsen Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eidissen, Christoffer Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gravningen, Even Klubb Stokke IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønbakken, Sigurd Ankarstrand Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebretsen, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, Ole Stornes Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Mathias Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Khan, Hamza Ahmed Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kildal, Simen Aleksander Hanevold Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kråkenes, Asgeir Rolf Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nevland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Morten Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skadal, Joakim Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Jesper Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Uttian, Torbjørn Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Morten Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Sebastian Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dalsplass, Petter Paulsen Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gravningen, Even Klubb Stokke IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønbakken, Sigurd Ankarstrand Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ingebretsen, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Iversen, Ole Stornes Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Mathias Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Khan, Hamza Ahmed Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kildal, Simen Aleksander Hanevold Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kråkenes, Asgeir Rolf Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nevland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Morten Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skadal, Joakim Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Jesper Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Uttian, Torbjørn Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Morten Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Sebastian Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dalsplass, Petter Paulsen Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Døssland, Anders Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidissen, Christoffer Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gravningen, Even Klubb Stokke IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønbakken, Sigurd Ankarstrand Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingebretsen, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Iversen, Ole Stornes Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Mathias Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Khan, Hamza Ahmed Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kildal, Simen Aleksander Hanevold Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kråkenes, Asgeir Rolf Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Morten Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Jesper Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Uttian, Torbjørn Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Didriksen, Marcus Sveian Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fredvik, Bjørnar Kjesbu Klubb Gjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hatten, Bjørn Roar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellum, Magnus Mortensen Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Henriksen, Nicolai Johan Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hetland, Daniel Klubb Rygene IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hognestad, Even Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Ottar Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olaussen, Filip August Fossum Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Paulsen, Tobias Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Paulsen, Vetle Rype Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Didriksen, Marcus Sveian Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fredvik, Bjørnar Kjesbu Klubb Gjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hatten, Bjørn Roar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellum, Magnus Mortensen Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Henriksen, Nicolai Johan Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hetland, Daniel Klubb Rygene IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hognestad, Even Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Ottar Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olaussen, Filip August Fossum Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Paulsen, Tobias Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Didriksen, Marcus Sveian Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fredvik, Bjørnar Kjesbu Klubb Gjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hatten, Bjørn Roar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, Nicolai Johan Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetland, Daniel Klubb Rygene IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hognestad, Even Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Ottar Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olaussen, Filip August Fossum Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Paulsen, Tobias Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tangen, Elias Michelsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bollingmo, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brørs, Fredrik Lie Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjeldstad, Vegard Storeng Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flata, Oskar Berntsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjøsæter, Sindre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtte, Håkon Størset Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Sindre Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Søndre Høland Idretts- og Ungdomslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Mats Kobbersletten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Trym Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Alf Egil Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Sindre Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Truls Fjellheim Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kaasen, Jakob Henden Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Knutsen, Magnus Gjerstad Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolderup, Sigve Nygaard Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Leopold, Lars Hammernes Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mannsåker, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Njaa, Ingmar Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nyvold, Henrik Lekang Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ravndal, André Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ryen, Joakim Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandnes, Erlend Faaravik Klubb Vinne Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjølie, Marius Nåvli Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skurdal, Magnus Brath Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Slydahl, Aleksander André Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjåland, Tomas Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tverå, Ivar Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvrum, Matias Bjørnflaten Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bollingmo, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brørs, Fredrik Lie Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fjeldstad, Vegard Storeng Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fjærli, Håkon Klubb Stadsbygd IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Flata, Oskar Berntsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb ROS, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grøtte, Håkon Størset Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holm, Sindre Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holm, Bjørnar Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Søndre Høland Idretts- og Ungdomslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jensen, Mats Kobbersletten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jensen, Trym Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jensen, Alf Egil Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Sindre Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kaasen, Jakob Henden Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Knutsen, Magnus Gjerstad Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Leopold, Lars Hammernes Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mannsåker, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Njaa, Ingmar Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyvold, Henrik Lekang Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Olsvik, Vegard Klubb Malvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ravndal, André Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ryen, Joakim Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandnes, Erlend Faaravik Klubb Vinne Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjølie, Marius Nåvli Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skurdal, Magnus Brath Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Slydahl, Aleksander André Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Svingheim, Håvard Landro Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tjåland, Tomas Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tverå, Ivar Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Øvrum, Matias Bjørnflaten Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Asdøl, Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bollingmo, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brørs, Fredrik Lie Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeldstad, Vegard Storeng Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjærli, Håkon Klubb Stadsbygd IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flata, Oskar Berntsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtte, Håkon Størset Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haarstad, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm, Sindre Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm, Bjørnar Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Søndre Høland Idretts- og Ungdomslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Mats Kobbersletten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Trym Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Alf Egil Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sindre Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kaasen, Jakob Henden Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Knutsen, Magnus Gjerstad Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvstad, Øyvind Fredrik Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mannsåker, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Njaa, Ingmar Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyvold, Henrik Lekang Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsvik, Vegard Klubb Malvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ravndal, André Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ryen, Joakim Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandnes, Erlend Faaravik Klubb Vinne Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjølie, Marius Nåvli Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skurdal, Magnus Brath Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slydahl, Aleksander André Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svingheim, Håvard Landro Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjåland, Tomas Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tverå, Ivar Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrum, Matias Bjørnflaten Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix