Hopp til innhold

Statoil NC junior

Sprinten lørdag er norsk mesterskap. Arrangementet er et samarbeid mellom IL Heming, LYN SKI og Bækkelagets Sportsklub.

  • Når: 16.2 - 18.02.2018
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner junior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri

FH Kvinner junior stående - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 7,5 km klassisk

FH Kvinner junior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk

FH Menn junior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund, Johannes Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri
Navn Sørskår, Knut Klubb Plogen Skiklubb Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri

FH Menn junior stående - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund, Johannes Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørskår, Knut Klubb Plogen Skiklubb Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk

FH Menn junior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund, Johannes Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Sørskår, Knut Klubb Plogen Skiklubb Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Amalie Denise Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Mathea Kittelsen Klubb Tonstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolstad, Hedda Thoresen Tretteteig Klubb Simostranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brenna, Maria Klubb Skrautvål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brønmo, Julia Celine Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bygrave, Tuva Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Børve, Hanna Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokken, Frida Tormodsgard Klubb Svene IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Embretsen, Nora Johanne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Kristin Schei Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gåsbakk, Mari Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haakstad, Jenny Elise Hagen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugdal, Thea Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugli, Brinje Marie Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelde, Camilla Stav Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hongseth, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hvamstad, Lina Eikenes Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hyrve, Natalie Lovise Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiholt-Vågsnes, Kirsti Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jomaas, Karen Hoel Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kong, Weijia Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogh, Ane Sofie Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Li, Fride Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ma, Jiale Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Morlandstø, Silje Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Silje Berner Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhrum, Aurora Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevland, Hedda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Runarsdottir, Kolfinna Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Saga, Jenny Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvik, Katarina Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Seim, Solvor Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Steilbu, Ragnhild Klubb Senja Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stræte, Tuva Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørlie, Ylva Nereng Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tangen, Marte Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tendal, Frida Sofie Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tolo, Karoline Vik Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tufte, Ingeborg Sørhøy Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulvang, Runa Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Undheim, Siri Årsvoll Klubb Figgjo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Usler, Carmen Maria Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Yilamujiang, Dinigeer Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Amalie Denise Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjørgum, Caroline Grotøy Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brønmo, Julia Celine Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bygrave, Tuva Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Embretsen, Nora Johanne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gåsbakk, Mari Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haakstad, Jenny Elise Hagen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugdal, Thea Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugli, Brinje Marie Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hjelde, Camilla Stav Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hvamstad, Lina Eikenes Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hyrve, Natalie Lovise Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jomaas, Karen Hoel Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Krogh, Ane Sofie Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Li, Fride Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Myhrum, Aurora Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nevland, Hedda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rapp, Hanne Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Runarsdottir, Kolfinna Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Saga, Jenny Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sandvik, Katarina Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Seim, Solvor Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Steilbu, Ragnhild Klubb Senja Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sørlie, Ylva Nereng Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tangen, Marte Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tendal, Frida Sofie Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tolo, Karoline Vik Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tufte, Ingeborg Sørhøy Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Usler, Carmen Maria Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bolin, Ingvild Soland Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brønmo, Julia Celine Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bygrave, Tuva Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekern, Sara Lilloe Salvesen Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Embretsen, Nora Johanne Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Kristin Schei Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Estep, Katherine Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finstad, Sanna Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haakstad, Jenny Elise Hagen Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugdal, Thea Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helgesen, Mari Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelde, Camilla Stav Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holden, Hedda Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hvamstad, Lina Eikenes Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hyrve, Natalie Lovise Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Iversen, Ida Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jomaas, Karen Hoel Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Li, Fride Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meli, Nora Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhrum, Aurora Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nevland, Hedda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rapp, Hanne Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Runarsdottir, Kolfinna Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saga, Jenny Klubb Heggedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvik, Katarina Topp Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seim, Solvor Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sparboe, Mille Kristiane Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steilbu, Ragnhild Klubb Senja Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørlie, Ylva Nereng Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tangen, Marte Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tendal, Frida Sofie Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tufte, Ingeborg Sørhøy Klubb Larvik Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulvang, Runa Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Brenna Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn ABUDUAINI, Ailifeire Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ausland, Kaja Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratteng, Angelica Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bunde, Silja Persson Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn de Besche, Anne Bunemann Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dehn, Marthe Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dæhlen, Marie Holtet Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Eiklid, Mathilde Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjøsne, Selma Rydland Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Germundson, Benedicte Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haavengen, Marlin Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlesæter, Gunnbjørg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Holo, Åsne Naadland Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Jenny Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlson, Caroline Imbie Molland Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Pernille Jebens Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvanneberg, Mari Lindmo Klubb Gol IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvålsgard, Ingrid Gylterud Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Maiken Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Tuva Overrein Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Miøen, Ellen Margrethe Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Morken, Maria Norheim Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mulali, Didaer Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Qvenild-Svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramberg, Nora Faafeng Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Randlev, Emma Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Refsdal, Tuva Holmbakken Klubb Frogner IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjølset, Sofie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Guro Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skrede, Åsne Klubb Geilo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Rebekka Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Svalland, Jehudit Klubb Vindbjart, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Klubb Stokmarknes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Talidawubieke, Dinaer Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Brenna Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ausland, Kaja Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Borchgrevink, Sara Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bratteng, Angelica Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bunde, Silja Persson Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dæhlen, Marie Holtet Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fagerli, Kristin Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Falkenstein, Anniken Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fjøsne, Selma Rydland Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Flatebakken, Tuva Nesheim Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Germundson, Benedicte Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hetlesæter, Gunnbjørg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jensen, Jenny Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Karlson, Caroline Imbie Molland Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Katla, Pernille Jebens Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lie, Maiken Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lunde, Tuva Overrein Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Miøen, Ellen Margrethe Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Morken, Maria Norheim Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Norrud, Ragne Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Næss, Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Olesen, Marte Riis Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Qvenild-Svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ramberg, Nora Faafeng Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Randlev, Emma Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Refsdal, Tuva Holmbakken Klubb Frogner IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Schjølset, Sofie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skrede, Åsne Klubb Geilo IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svalland, Jehudit Klubb Vindbjart, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Klubb Stokmarknes IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Voraa, Sofie Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Brenna Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ausland, Kaja Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Banken, Malin Holmen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borchgrevink, Sara Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratteng, Angelica Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bunde, Silja Persson Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dehn, Marthe Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dæhlen, Marie Holtet Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Thea Helene Linnerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Germundson, Benedicte Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerde, Margrethe Jensen Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetlesæter, Gunnbjørg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Jenny Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlson, Caroline Imbie Molland Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Katla, Pernille Jebens Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Tuva Overrein Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Miøen, Ellen Margrethe Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Njaastad, Sanne Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næss, Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olesen, Marte Riis Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Qvenild-Svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ramberg, Nora Faafeng Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Randlev, Emma Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Refsdal, Tuva Holmbakken Klubb Frogner IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjølset, Sofie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skrede, Åsne Klubb Geilo IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svalland, Jehudit Klubb Vindbjart, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Klubb Stokmarknes IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vahlin, Viktoria Christine Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Voraa, Sofie Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas, Siri Klubb Gry, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ahlsand, Ingvil Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Austrheim, Turid Therese Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Baklid, Thea Sildnes Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bekken, Elena Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergsland, Marte Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørbæk, Stine Ditlefsen Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Børseth, Siri Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahl, Pia Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engen, Ida Vågsmyr Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flothyl, Margit Slåtta Klubb Rein, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Føyen, Maria Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gleditsch, Emilie Mejlænder-Larsen Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøntjernet, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hole, Judith Ingela Rickertsen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaale, Henriette Olsen Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Julie Klubb Melbo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Guro Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kullerud, Frida Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogen, Cecilie Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mork, Mathilde Sofie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordvang, Randi Sollid Klubb Tolga IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Næss, Amalie Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Persen, Vibeke Klubb Forsøk, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Sandra Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaar, Inga Kårstad Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skånhaug, Trine Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skånhaug, Marte Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solberg, Ane Nielsen Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solbergløkk, Siri Beate Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Spilker, Live Augusta Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Spjeldnæs, Amanda Hylland Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Marit Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Vilde Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tipples, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tørnqvist, Julie Roll Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vaaje, Karoline Duelien Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ystgaard, Julia Mehre Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Siri Klubb Gry, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Abuduyin, Subinu Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ahlsand, Ingvil Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Angell, Tori Klubb Odda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Austrheim, Turid Therese Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Baklid, Thea Sildnes Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekken, Elena Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergmann, Kristina Hipolan Klubb Drangedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergsland, Marte Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørbæk, Stine Ditlefsen Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratlie, Ida Karin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattegard, Stina Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Børseth, Siri Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Pia Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Ida Vågsmyr Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Flothyl, Margit Slåtta Klubb Rein, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Maria Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gleditsch, Emilie Mejlænder-Larsen Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøntjernet, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hatling, Andrine Øverland Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugland, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Judith Ingela Rickertsen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgli, Kristine Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Marit Melby Klubb Svarstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jialin, Bayani Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaale, Henriette Olsen Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Julie Klubb Melbo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Guro Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kullerud, Frida Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundby, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lægreid, Sara Holm Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mogen, Cecilie Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Mathilde Sofie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordvang, Randi Sollid Klubb Tolga IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Amalie Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Persen, Vibeke Klubb Forsøk, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Saltnes, Hedda Børsting Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sedeniussen, Sandra Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Inga Kårstad Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjellum, Ine Klubb Søndre Ål Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skånhaug, Trine Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skånhaug, Marte Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Ane Nielsen Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbergløkk, Siri Beate Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Spjeldnæs, Amanda Hylland Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Staude, Anniken Prietz Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marit Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingen, Nora Landerud Klubb Svene IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Hannah Margrethe Klubb Koll, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorud, Vilde Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tipples, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaaje, Karoline Duelien Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vig, Sigrid Bredde Klubb Drammen Strong Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Virik, Maria Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wetterhus, Mari Klubb Svene IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Siri Klubb Gry, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ahlsand, Ingvil Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austrheim, Turid Therese Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Baklid, Thea Sildnes Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bekken, Elena Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergmann, Kristina Hipolan Klubb Drangedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergsland, Marte Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørbæk, Stine Ditlefsen Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratlie, Ida Karin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børseth, Siri Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Pia Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Ida Vågsmyr Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flothyl, Margit Slåtta Klubb Rein, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Maria Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gleditsch, Emilie Mejlænder-Larsen Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøntjernet, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugland, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgli, Kristine Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kaale, Henriette Olsen Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Julie Klubb Melbo IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Guro Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mogen, Cecilie Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mork, Mathilde Sofie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næss, Amalie Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Persen, Vibeke Klubb Forsøk, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaar, Inga Kårstad Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skånhaug, Trine Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skånhaug, Marte Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Ane Nielsen Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbergløkk, Siri Beate Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Spilker, Live Augusta Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Spjeldnæs, Amanda Hylland Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Marit Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tipples, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tørnqvist, Julie Roll Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vaaje, Karoline Duelien Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ystgaard, Julia Mehre Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aakre, Olav Markus Tveit Klubb Kroken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Sebastian Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Kristian Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergland, Sigvart Eugen Klubb Mysen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bild, Linus Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brandsæter, Eivind Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bretteville, Oscar Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brissach, Ola Estil Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bryn, Jakob Rongve Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahle, Snorre Løkken Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsson, Jakob Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dynna, Christoffer Nes Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eidissen, Christoffer Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Finne, Eirik Midthjell Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flenmoren, Martin Halvorsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Foss, Christian Frøyland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fraurud, Mads Hagen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gislason, Egill Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjesbakk, Sondre Klubb Utskarpen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gravningen, Even Klubb Stokke IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grevstad, Sigurd Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grotli, Øyvind Egebakken Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønbakken, Sigurd Ankarstrand Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Brøttum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Herbrandsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holemark, Sigurd Klubb Hønefoss Skiskytterklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoppestad, Lars Erik Gyving Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høgåsen, Olav Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hørthe, Ole Amund Bonden Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebretsen, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Martin Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Ole Gunnar Lund Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Mathias Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jonsson, Isak Sören Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Anders Martin Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Khan, Hamza Ahmed Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kildal, Simen Aleksander Hanevold Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjos, Oskar Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri