Hopp til innhold

Lauritz Bergendahls Minneløp - Landsrenn

  • Når: 07.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Sørkedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Aleksander Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borge-Andersen, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dørstad, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eiklid, Frederik Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimstad, Aksel Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harlem, Fredrik Harald Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harlem, Wilhelm Harald Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kilander, Aksel Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjelsaas, Oskar Klubb Sørkedalens IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongsvold, Håkon Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kværum, Herman Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Puente Tellefsen, Leonardo Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ravlo-Caspersen, Per Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringsby, Mikkel Ryan Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Risnes, Oscar Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røise, Henrik Nummedal Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Salvesen-Lunde, Johannes Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølhusvik, Bo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Valla, Torjus Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wikborg, August Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aschehoug, Diderik Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Marius Bakken Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Biering, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Mikkel August Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerhaug, Jonas Nilsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjell, Tobias Storvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hultman, Einar Brage Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husbyn, Kristoffer Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingulstad, August Wendt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensehaugen, Carl August Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Køber, Sondre Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marcussen, William Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mittelbach, Mats Westeng Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nickelsen, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Tobias Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pham, Ba Huy Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Qvale, Jens-Ulrik Ruus Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reusch, Fridtjof Harald Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagedahl, Fredrik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strisland, Sindre Vie Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tørum, Gard Smevik Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Undseth, Erik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Villanger, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wendel, Anton Karl Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Jonas Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falch, Adrian Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hartz, Brage Dybendahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hordvei, Jonas Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvidsten, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Juell, Kasper Mustad Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laeskogen, Gard Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyberg, Eivind Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rokke, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schøning, Tobias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stræte, Stein Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tasken, Andreas Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brguljak, Danis Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeldstad Berget, Eskild Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremming, Ferdinand Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjelsaas, Iver Klubb Sørkedalens IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klund, Ole Andreas Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kriszat-Løvfald, Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvstedal, Eirik Thunshelle Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Dina Gaupås Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergh, Anniken Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Ina Johanne Wiik Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidslott, Marikken Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch-Hennum, Synne Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimsøen, Thea Sofie Kyseth Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Therese Ådland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugli, Sigrun Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hembre, Maria Victoria Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heyerdahl, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holth-Inglingstad, Julie Klubb Sørkedalens IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Henriette Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Liaskar, Tara Klubb Årvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrset, Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Odegard, Gabriela Salinas Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olafsen, Iselin Holtet Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olivier, Oda Kornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ottesen, Anna Øy Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruud, Hanna Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schaathun, Mathilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheie, Nora Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skirbekk, Marte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welo, Julie Elisabeth Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wikborg, Josefine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øye, Negin Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blekeli, Martine Fiskerstrand Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Caspersen, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dalbye, Karin Ingrid Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fahre, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grande, Kristin Bøe Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Tuva Hallan Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie-Vik, Malin Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindseth, Christina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Oda Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognes, Jenny Henriksen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Salut, Ronja Berner Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sebjørnsen, Heidi Kristina Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøe, Johanne Rognerud Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eiklid, Caroline Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Kristin Ådland Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hildeng, Thea Natalie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rogstad, Jenny Garden Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skar, Siri Galtung Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solsrud, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waldum, Rebecka Berit Christin Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grande, Ingeborg Bøe Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hayler, Tora Estelle Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kullberg, Alma Marie Dokk Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyssand, Pernille Eidsgaard Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Marcussen, Filippa Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottestad, Tora Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rolstad, Ingeborg Almeland Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rolstad, Kristiane Almeland Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skrindo, Hanna Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Selma Maria Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Usler, Carmen Maria Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kongsten, Emilie Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Riseth, Kristin Klubb Spillum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveten, Ingrid Elisabeth Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halden, Halvor Tørnqvist Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moan, Lars Østeberg Klubb Sørkedalens IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Petter Orø Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Braathen, Kristian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn David-Andersen, Erling Klubb Sørkedalens IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gifstad, Thomas Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gimse, Håkon Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jelstad, Stian Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaiser, Sven-Erik Markhus Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Trier, Øivind Thorvald Due Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix