Hopp til innhold

KM Rossignol rennet Oslo, Klassisk

Kretsmesterskapet for Oslo skikrets Arrangør: Årvoll idrettslag og Lillomarka skiklubb

  • Når: 28.01.2023
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Lillomarka Arena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Ingmar Birkeland Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersen, Henrik Brynildsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andersgaard, Vetle Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Angelo, Vilmer Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bach, Sebastian Myrup Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Edvard Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berge, Ola Bråten Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Birkemoe, Nils Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bovim, Ferdinand August Måkestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braathen, William Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bråthen, Erik Hansen Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Buch, Oliver Viktil Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Conradi-Tollefsen, Jens Peter Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Conradsen, Eirik Kjær Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Falck, Felix Misvær Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristian Eggestad Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fladmoe, Jakob Tran Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjærum, Eimund Haug Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grannes, Kasper Bror Ramm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Lauritz Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Birk-Håkon Lindholm Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hasselberg, Anton Eivind Alrik Basmo Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggeland-Sundby, Markus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellerud, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hokseggen, Ådne Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjenseth, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kreken, Henrik Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krohg, Rolf Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krüger, Edvard Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kåsine, Eilev Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mosvold, Jacob Sagen Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ormstad, Oscar Bjur Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ruud-Sollie, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røsten, Edvard Nicolaisen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Samuelsen, Haakon Schwartz Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skeid, Ole Smedsrud Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg-Hansen, Aksel Anker Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Straith, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sønju-Øiamo, Håkon Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Oskar Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Unander, Oscar Kleiveland Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vines, Lars Vartdal Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Gustav Gjertsen Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Isak Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Thorodd Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braastad, Ludvik Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bru, Jonathan Negaard Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruusgaard, Magnus Emil Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Busterud-Dalen, Sam Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Corneliussen-Ramm, Adrian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Damstuen, Storm Thrane Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deely, Liam Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybwad, Mattis Larsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekström, Gustav Østmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch-Hennum, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flo, Sebastian Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossum, Jonathan Røine Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Froyn, Ulrik Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Golebiowski, Aksel Tangen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Greve, Oscar Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hall, Håkon Sørdahl Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henden, Kristoffer Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjarrand, Aleksander Nestvold Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Carl Christian Pang Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaarbø, Herman Bekkevik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langbakk, Jacob Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leite, Sebastian Storebø Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Löfgren, Simon Kristian Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Magnus Lohre Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensen, Simen Lian Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Otterstad, Tristan Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringsby, Martinus Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sabier, Nicolai Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sammut, Johannes Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjöqvist, William Erik Hausken Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støverud, Jonathan Svennebye Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thoen, Snorre Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsrud, Åsmund Weum Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torsvik, Alexander Nordby Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ugland, Magnus Ernst Rustad Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vartdal, Magnus Lie Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walther-jensen, Theodor Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, Johannes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berge, Erlend Bråten Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkemoe, Ole Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Book, Gustav Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Mads Stavang Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breit, Sebastian Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ege, Emrik Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ertsås, Sverre Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Oscar William Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grossmann, Niclas Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugnæss, Kasper Kristian Lehto Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havnevik, Sverre Ek Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høiseth, Arne Jørgen Høidahl Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jean-Bothner, Lavrans Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kåsine, Tinus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ljosland, Aksel Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentzen, Ludvig Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mehl-Bjørkli, Tobias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nikolaisen, Nils Anders Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordberg, Tarjei Hausken Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schaathun, Tormod Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sigernes, Lars Nylund Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sosna, Nikolai Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Oskar Tveiten Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulsaker, Sebastian Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaa, Kasper Fosse Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaagland, John Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bogerud, Marius Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Botnen, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratberg, Even Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bringsjord, Martin Slåtsveen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elverum, Torjus Samuelsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Følling, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Greve, Alvin Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gullberg-Mathisen, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Khan, Zakaria Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Georg Zan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løberg, Olav Robøle Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mørk, Patrick Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omsland, Hauk Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ovesen, Aksel Hendnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riksfjord, Fredrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robstad, Emil Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruud-Sollie, Eskil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schaanning, Alfred Haga Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skar, Martin Aldrin Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stensnes, Sverre Stava Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stølen, Mika Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svanæs, Vetle Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tærud-Halvorsen, Brage Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Undheim, Georg Granlund Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Utheim, Sigurd Ånestad Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellheim, Lars August Deichman Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindedal, Sivert Landrø Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmén, Sverre Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langmoen, Sondre Juel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyborg, Gustav Bakke Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skomedal, Amund Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stray, Casper Borge Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sunde, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teig, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Unander, Erling Kleiveland Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wahed, Yad Shwan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaalerud, Anders Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Troye, Herman Eide Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Westad-Davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Martin Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjelland, Henrik Magnus Nedberg Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brobak, Mats Bø Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eidslott, Matteo Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elster, Emil Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hals, Christoffer Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hasselberg, Felix Nils Johan Basmo Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggeland-Sundby, Max Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hemstad, Peder Rusten Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Nore Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyborg, Flemming Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reime, Håkon Molven Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringsby, Jon Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sammut, David Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg-Hansen, Sondre Anker Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundnes, Vegard Risstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæternes, Brage Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Totland, Torbjørn Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Yggeseth, Johan Skrent Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaslund, Øyvind Lie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Akerhaug, Leonel Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Axelsen, Jørgen Ivarson Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bauge-Alsvik, Jonathan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dons, Alexander Carsten Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ege, Wilmer Alexander Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foss, Edvard Ovesen Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjengstø, Markus Nilsen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjernes, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Golebiowski, Anton Tangen Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøneng, Olav Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hals, Nicolai Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jean-Bothner, Erlend Leander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Liavaag, Trym Langbakk Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Isak Alf Monnest Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lutnæs, Eirik Dalen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordbotten, Eivind Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rabstad-Bøhagen, Jon Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringdal, Morten Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roalkvam, Kellian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Samuelsen, Sigurd Schwartz Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tiltnes, Victor Ulrichsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ugland, Håkon Waldemar Rustad Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vasvåg-Snellingen, Birk Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Ingrid Myerscough Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Askestad-Hansen, Sarah Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Asserson, Elsie Molstad Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aukland, Ella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Barlein, Lilly Hoemsnes Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjelle-Helleland, Tindra Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkholt, Hedda Bakkejord Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breit, Hedda Emilie Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Julie Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøch, Hedvig Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahle, Dina Stensaker Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahll, Helene Enderlé Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fredsvold-Larsen, Mari Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gran-Nilsen, Frida Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jemterud, Hanna Krøger Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Martine Volldal Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Silje Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Wilma Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laizet, Alexandra Paus Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Astrid Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lid, Johanna Brogren Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundby, Agnes Skjønsberg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lyche, Vilma Sundnes Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løberg, Hedda Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikkelsen, Aoife Doyle Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjøen, Tuva Josefine Danino Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ormbostad, Sophia Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Otnes, Ava Haftorn Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Vilde Elisabeth Goplen Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pederstad, Sofie Sætre Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rishøi, Maria Sværen Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røstad, Julie Moestue Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Scheinert, Maren Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storm, Kajsa Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toftdahl, Nora Slapgård Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valstad, Hennie Sophie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ellinor Andrea Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Baardsgaard, Martine Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Biong, Ingebjørg Koren Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Botnen, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brendengen, Ane Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Drægni, Ronja Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebretsen, Josefine Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Friid-Hauglund, Hennie Thaline Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husstad, Erle Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jonhaugen, Martine Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kampen, Heidi Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kampen, Kari Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolderup, Julie Puntervold Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Helena Amélie Trentanove Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langmoen, Aurora Juel Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Caroline Drabløs Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordbotten, Elise Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norderud, Tilde Larsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norstad, Hege Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Ebba Sjøgren Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Selma Huun Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinsholt, Inga Molstad Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storvik, Sofie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Tuva Hagen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandberg, Sonja Wasserfall Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strande, Live Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thaulow-Huun, Luna Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Troye, Hedda Josephine Eide Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Undheim, Agnes Granlund Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Undheim, Oda Fenne Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Amundsen, Ane Pauline Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Sigrid Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakkehøi, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjelland, Celine Marie Nedberg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blix, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dankworth, Savanna Elise Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Lykke Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ertsås, Marit Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug-Hustad, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvamstad, Ingrid Eikenes Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Denise Doble Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kallum, Ingrid Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindvall, Siri Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentzen, Julie Lehne Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moldestad, Ingeborg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ohrvik, Ulrikke Surnflødt Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Wanda Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærven, Ayumi Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stray, Julie Borge Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thagaard, Selma Sem Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valstad, Alma Anjadatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Watle, Hermine Margrete Viksmoen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werenskjold, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wæhler, Lærke Toft Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ingrid Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Baardsgaard, Amalie Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakkehøi, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bihaug-frøyland, Maren Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dybwad, Maja Larsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugland, Nora Klubb Årvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hedenstrøm, Ida Røvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jonhaugen, Selma Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krüger, Leonore Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, Filippa Storebø Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie, Ingrid Malerød Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marti, Tuva Marie Klubb Årvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Måseide, Helena Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Amalie Lilleheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oldervoll, Embla Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omsland, Synve Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storm, Sara Tjønnås Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Valstad, Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brodin, Nora Falck Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Claudi, Clara Skatvedt Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Colet, Neve Anja Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norderud, Hennie Larsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næss, Sofie Sjøgren Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjellheim, Synne Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scheele, Helene Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Henrikke Sophie Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Biong, Ragnhild Koren Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjelland, Kaja Kristine Nedberg Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braathen, Julie Margrethe Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Egeland, Siri Alvilde Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frydendal, Julia Charlotte Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøttum, Olea Alvilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krohg, Else Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lyche, Jenny Sundnes Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mengistu, Soliyana Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyborg, Ragnhild Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røynås, Benedicte Louise Gran Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skeid, Anna Smedsrud Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thoen, Ylva Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toftdahl, Celine Slapgård Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toftdahl, Emma Slapgård Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Nomi Gjertsen Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsen, Maria Ivarson Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berge, Ane Texmon Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bru, Amanda Negaard Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Busterud-Dalen, Lilly Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Camerer, Ida Eleonora Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Cooke, Emily Nicole Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eriksen, Anna Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Færevaag, Emma Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heiberg, Ingrid Marthea Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Julin, Camilla Halle Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorentzen, Emilie Lehne Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lønnestad, Ingeborg Nesje Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Medbø, Sophie Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sollie, Julie Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vaa, Hanna Fosse Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Motzfeldt, Julie Marie Dalen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrvold, Anna Emilie Øvrebø Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønningen, Live Sagaas Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andberg, Eva Helene Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fraser, Petter Alexander Dehli Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB