Hopp til innhold

Njårdrennet

Njård arrangerer Njård Rennet Søndag 13. mars 2022. Rennet er en del av SuperSki Cup 2022. Cupen er for klassene 13-14 (født 2008 og 2009). Rennet er i klassisk stil.

  • Når: 13.03.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Sørkedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.03.2022

Annen informasjon

  • Adresse: Sørkedalsveien 106 0378 OSLO
  • Telefon: 23222250
  • E-post: info@njaard.no
  • Kontonummer: 50850505699
  • Hjemmeside: http://www.njard.no
  • Rennleder: Anita Østmoe
  • TD: Rune Nordlien
  • Koordinator: Tove Gunnes Kozar

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 13.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Helge Osberg Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Thorodd Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brandsnes, Albert Bjerkedal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch-Hennum, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glasø, Magnus Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Golebiowski, Aksel Tangen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Jens Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland, Kaspian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Carl Christian Pang Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaarbø, Herman Bekkevik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Magnus Lohre Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordahl, Filip Gudding Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oma, Sebastian Hjortdahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Otterstad, Tristan Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pegg, Fredrick James Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Peng, Even Long Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Plünnecke, Eirik Martinsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riise, Magnus Alexander Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riksfjord, Wilhelm Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røren, Liam Michael Laborde-Castagnet Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saint-Amand, Arthur Auguste Halvard Roelly Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spilling, Edward Sebastian Dela Cruz Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Alfred Lund Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straith, Jostein Bauck Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsrud, Åsmund Weum Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveit, Aiken Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vartdal, Magnus Lie Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, Johannes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnholt, Julian Alexander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Mads Stavang Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ege, Emrik Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elgesem, Eskil Svanes Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flaa, Phillip Greve-Isdahl Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glimme, Anders Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugnæss, Kasper Kristian Lehto Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havnevik, Sverre Ek Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heiberg, William Widing Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jean-Bothner, Lavrans Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klokk-Brendryen, Nikolai Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lidicky, Nuri Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Magerøy-Fonk, Ole Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrmo, Johannes Folland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Aksel Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybak, Vegard Kristoffersen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røren, Indy Nicolas Laborde-Castagnet Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagatun-Langleite, Tomas Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaane, Julian Elind Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Erik Mo Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stave, Teodor Varslot Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaagland, John Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Waaltorp, Viktor Eikeseth Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årtun, Martin Jean Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bringsjord, Martin Slåtsveen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gabrielsen, Otto Brøvig Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kemmerich, Paul Juel Klubb Sørkedalens IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensen, Jakob Magnæs Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordahl, Jakob Gudding Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holth, Mathias Rogdar Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søbstad, Audun Mathias Skaare Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaalerud, Anders Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Songe, Halvor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stene, Theodor Val Quintan Lemos Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Knut Martinsen Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Marcus John Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brox, Sigurd Haabeth Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bårdseng, Storm Baaserud Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ege, Wilmer Alexander Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjernes, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Golebiowski, Anton Tangen Klubb Njård Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hals, Nicolai Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jean-Bothner, Erlend Leander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Lorentz Peter Høiback Klubb Njård Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Nore Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klokk-Brendryen, Magnus Klubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Einar Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Isak Alf Monnest Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lutnæs, Eirik Dalen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordahl, Markus Gudding Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Samuelsen, Sigurd Schwartz Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaane, Felix Elind Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skreiberg, Filip Aleksander Mo Klubb Njård Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ugelstad, Sofus Rudolf Sverdrup Klubb Njård Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årtun, Eric Gustav Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Herman Aas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørdal, Haakon Melfald Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Browning, Jack Maximus Baumann Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Conradi-Tollefsen, Jens Peter Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen-Holth, Oscar Alexander Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flaa, Sebastian Greve-Isdahl Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Godal, Emil Isak Noori Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønstvedt, Fredrik Slørstad Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gythfeldt, Helge Øen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hasselberg, Anton Eivind Alrik Basmo Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugnæss, Ville Johannes Lehto Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggeland-Sundby, Markus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heiberg, Christian Widing Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Theodor Engdal Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jøranli, Mikkel Koppang Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjenseth, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nitteberg, Christian Hans Jacob Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringvold, Marius Brekke Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rø, Mattis Gullestad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røsten, Edvard Nicolaisen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Samuelsen, Haakon Schwartz Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skeid, Ole Smedsrud Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straith, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Oskar Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Jakob Herstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tollefsen, Johan Christopher Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiljugrein, William Sunde Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Eira Filippa Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Emily Køster Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arnø, Filippa Tollehaugen Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Baardsgaard, Martine Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Hedda Josephine Troye Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flæsen, Ida Langemyhr Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjethammer, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Sigrid Ådland Klubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland-Olsen, Silje Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Marlene Richter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarning, Erle Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jebsen, Cornelia Amalie Høiback Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kampen, Heidi Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kampen, Kari Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kemmerich, Lina Juel Klubb Sørkedalens IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ornum, Else Lilly Swensson Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pegg, Annalie Isla Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Selma Huun Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandrup, Julie Louise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spilde, Linnea Victoria Storaas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strande, Live Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taasen, Karoline Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Annie Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zachariassen, Dagny Risa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjelland, Celine Marie Nedberg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Eline Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørdal, Anna Melfald Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blix, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Lykke Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland, Maiken Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Charlotte Andrea Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Landsværk, Anne Olivia Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulsen, Live Hermstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringvold, Hedda Brekke Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærven, Ayumi Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Elisabeth Mo Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stray, Julie Borge Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundin, Johanna Kjelby Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Jennie Herstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wæhler, Lærke Toft Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bihaug-frøyland, Maren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edin, Julie Brastad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giving, Tirill Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Måseide, Helena Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pegg, Kirsten Elisabeth Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wu, Evy Shuang Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almlid, Agnes Blehr Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gray, Ada Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storhaug-Blom, Lisa Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Maria Arline Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlie, Henny Hveberg Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindseth, Birgit Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestøl, Alma Berge Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Marte Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Sanna Stavang Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Camerer, Ida Eleonora Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deram, Eline Munthe-Kaas Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Diab, Mali Goa Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Martha Lyng Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Anna Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flokkmann, Isabell Myr Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Guro Eline Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland-Olsen, Marie Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Astrid Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knoph, Tuva Elsa Christina Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lønnestad, Ingeborg Nesje Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olson, Sarah Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Polden, Mila Fossum Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skeid, Anna Smedsrud Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straith, Frida Bauck Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ugelstad, Signe Sverdrup Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valmot, Marie Owren Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benito, Eva Robertstad Garcia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjorå, Ingeborg Hoel Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnholt, Inger Sophie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Julie Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøch, Hedvig Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhmer, Klara Amanda Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Lykke Lervik Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Charlotte Fuglset Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elgesem, Siren Svanes Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen-Holth, Sonja Hermine Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glimme, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Astrid Maiken Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Synne Eriksen Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høy-Ninteman, Sanna Maria Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laizet, Alexandra Paus Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Helena Trevisan Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyche, Vilma Sundnes Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjøen, Tuva Josefine Danino Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norberg, Sunniva Linnea Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersen, Rikke Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pira, Heddy Sophie Figenschou Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheinert, Maren Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solset, Rebecca Reff Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørfonden, Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Nora Solstad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Terje Bendiksby / NTB