Hopp til innhold

OBOS Oslo Skifestival - individuelt 8-16 år lørdag og 2. del av jaktstart 15-16 år søndag

Individuelt langrenn i fristil med intervallstart for klassene 8-16 år. For klassene 15-16 år er det i tillegg 1. del av jaktstart. 2. del av jaktstarten gås søndag i klassisk stil. De 30 første etter lørdagens renn starter etter jaktstartprinsippet etter tidsdifferansene fra lørdag, mens resterende starter i fellesstart. De som ikke deltar lørdag i klassene 15-16 år, kan melde seg på og starte i fellesstarten søndag.

  • Når: 15.1 - 16.01.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 15.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 15.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Riksfjord, Wilhelm Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riksfjord, Fredrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansson, Maja Magnusdatter Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stray, Julie Borge Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
NIF-EPI03, 03