Hopp til innhold

Lauritz Bergendahl Minneløp - kretsrenn

  • Når: 09.01.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Sørkedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.01.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giving, Tirill Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
NIF-EPI03, 03