Hopp til innhold

Rossignol rennet

Påmeldingsfristen er utgått, men vi har åpnet for online etteranmelding frem til onsdag 6/2 kl 24:00 Dette blir vårt første renn i den nye flotte skiarenaen Lillomarka Arena som ble åpnet i sommer. Legg merke til at startrekkefølgen i år er satt opp med at Seniorene og Juniorene starter først kl 10:00. Ny oppdatert Innbydelse og oppdatert løypekart er nå lagt på Min Idrett.

  • Når: 09.02.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lillomarka Arena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 09.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakke, Nikolai Ringvold Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Marius Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bogerud, Eirik Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bull, Jakob Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetle, Isak Kylstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjæreng, Aleksander Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krüger, Liam Sebastian Wisløff Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lingner, Gabriel Louis Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyberg, Oscar Marinius Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robles-Larsen, Daniel Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tollefsen, Martin Lind Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Aschehoug, Linus Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Eikheim, William Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Flo, Philip Solberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Glogowski, Tymoteusz Kristian Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Guddal, Ludvig Taraldsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holmesland, Julian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hunstad, Eirik Jacobsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hæstad, Felix Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jemterud, Kristoffer Krøger Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mosvoll, Nicolai Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Naustvik, Isak Risnes Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Solberg, Adam Tormodsønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Steinsholt, Peder Molstad Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stensnes, Magnus Stava Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tysseland, Thomas Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wesøe, Tobias Lode Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Berg, Ole Christian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Dragsund, Tobias Flage Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Dørstad, Haakon Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Flesvig, Eirik Strøm Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holter, Hans Jørgen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Høyer, Sindre Bekvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Juliebø, Emil Tronstad Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Opland, Blu William Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ringen, Markus Elias Heiberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rystad, Trym Meinert Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Benjaminsen, Markus Duun Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjerke, Sander Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brunland, Simen Bretten Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Flaten, Mathias Jovik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fossli, Trym Eivind Tønnessen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hæstad, Sebastian Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ingnes, Eskil Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Osnes-Ringen, William Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ringdal, Axel Johan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stanger, Aksel Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strøm-Roum, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ødegårdstuen, Even Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bautz-Holter, Oliver Fossmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brænden, Eskil Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dørstad, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gotaas, Aleksander Ellingsen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lemyre, Tobias Pierre Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lingner, Marius Feliks Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Standal, Sigurd Kjetilstad Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Woodhouse, Jonathan Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Biering, Thomas Kristoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjerke, Mads Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bye, Victor Andreas Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Foss, Nicolai Frøyland Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Greisiger, Lukas Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hultman, Einar Brage Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kjemhus, Lewis Alexander Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Nikolai Sundt Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Li, Ulrik Skjønsberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lia, Markus Herheim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mellvang-Berg, William Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Osen, Andreas Auden Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røn, Håkon Fauske Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solbjørg, Fredrik Fearnley Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Storjohann, Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Amundsen, Jonas Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Arnesen, Mathias Hille Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brekke, Simen Kjelstrup Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gjessing, Leo Korn Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjort-Larsen, Mads Gravråk Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Kasper Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lahaug, Einar Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Sebastian Robles Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moe, Gustav Haavel Skarpen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Sondre Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pichler, Markus Eugen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thordarson, Vetle Schjønberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thorvik, Elia Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Trålim, Kristoffer Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tvedt, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Timian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Birkemoe, Ole Melhuus Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eckmann, Gregers Haipov Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ertsås, Sverre Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hildeng, Matteo Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Laurits Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgenrud, Martin Lyngvær Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Landsbakken, Mattis Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ljosland, Aksel Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Wilhelm Johannessen Klubb Rustad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mehl-Bjørkli, Tobias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schaathun, Tormod Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogheim, Eirik Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støverud, Jonathan Svennebye Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ursin, Eik Aleksander Lagesen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ødegård, Martin Aas Klubb Røa IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergesen, Kristian Hiroto Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bogerud, Marius Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Glogowski, Jeremiasz Jonas Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haslene-Lien, Philip Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heyerdahl, Louis Henry Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håland, Eirik Waldemar Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Jonas Wenaas Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lekva, Olav Kolbein Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Marthinsen, Fredrik Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nøkleby, Jakob Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Joachim Solberg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Gabriel Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Emil Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Omland, Simen Wik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ruud-Sollie, Eskil Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skar, Martin Aldrin Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensnes, Sverre Stava Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valio, Aksel Johannes Sætnan Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valio-Bjåen, Såvi Aleksander Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Zistler, Florian Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dørstad, Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enger, Amalie Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haslum, Pernille Andersen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellum, Julie Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Idun Hegesdatter Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Thora Hedvig Husa Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nikolaisen, Ylva Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Omland, Oline Wik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Othilie Versvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tretli, Marie Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Woodhouse, Karoline Iglebæk Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Matilde Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bratlie, Mari Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bruland, Hedvig Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ekkeren, Astrid Steinvik Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Fahre, Kamilla Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gammelsrud, Sofie Laurene Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Garsjø, Gabriella Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hessen, Mira Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lambine, Marion Kleivstul Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Malarz, Oliwia Natalia Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Martinsen, Mathilde Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mo, Emilie Høyem Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Olson, Hedda Wahl Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Preus, Marie Moen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ringdal, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sandbakk, Eira Borge Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Snyder, Filippa Louise Schjerpen Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stomperud, Selma Hagen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sundin, Vilde Timm Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Thorstensen, Iben Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Valio, Ava Viktoria Sætnan Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wallenius, Helene Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Walstrøm, Nina Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Walstrøm, Oda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ytre-Arne, Liv Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Zistler, Mathea Sara Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Baadsvik, Mia Strømve Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Blegen, Ida Charlotte Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Fiveland, Una Vik Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Fossum-Raunehaug, Mari Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gjelstad, Tuva Berger Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hammarqvist, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haugland, Ingrid Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haukdal, Maria Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Huitfeldt, Sidsel Elise Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Husstad, Nora Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hvenekilde, Synne Nordby Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Synne Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johansen-Barli, Iben Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jørgenrud, Marthe Lyngvær Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lekva, Una Sofie Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nyberg, Martine Linea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nyhuus, Inger Helene Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Olsen, Silje Solberg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rønningen, Ida Hoel Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sortevik, Helene Tagholdt Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Svendsen, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tasken, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Thulin, Klara Isabelle Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tørring, Annicken Sesvold Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andreasen, Anneli Sæveraas Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berge-Røkenes, Oda Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg-Røsdal, Ingri Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Breen, Ida Hareide Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bugge, Ella Gromholt Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Chen-Bjørhovde, Hannah Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gundersen, Johanne Terland Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haslum, Bertine Andersen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hystad, Fanny Brennhovd Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jortveit, Helga Nergården Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lemyre, Kaisa Kristina Louise Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lindseth, Birgit Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lingner, Sarah Elisabeth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lunde, Natalie Borge Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lunde, Jenny Olea Klausen Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mehl-Bjørkli, Sanne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Onstad, Julie Bureid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pichler, Malin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Prestrud, Helene Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rein, Silje Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rein, Elise Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rønningen, Live Sagaas Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skattør, Kaia Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stølen, Stella Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thaulow, Ingrid Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tjore, Marthea Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wahl, Gyda Amalie Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Walstrøm, Amanda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øwre-Johnsen, Siril Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bergh, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Falch-Hennum, Synne Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Idsøe, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jean-Bothner, Lycke Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jemterud, Amalie Krøger Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Liaskar, Tara Klubb Årvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrset, Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ruud, Hanna Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Schaathun, Mathilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjøstrand, Alva Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wikborg, Camilla Josefine Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Al-Zouki, Hedda Mimona Husøy Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Besseberg, Emilie Agathe Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bye-Ribaut, Anna Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Caspersen, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Heggedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Mina Klubb Varteig IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moritz, Kajsa Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Møller, Dina Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Petterson, Katinka Lie Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Storvik, Maiken Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Strøm-Roum, Maia Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Woxholt, Elen Klubb Årvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hildeng, Thea Natalie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jeppsson-Hovi, Fredrikke Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Langaas, Mille Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lynghammar, Eir Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Løvås, Elen Simonsen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sanness, Caroline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skou, Nora Vikesland Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Storm, Sofie Tjønnås Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Waldum, Rebecka Berit Christin Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ertsås, Marit Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kringler, Mille Dogger Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mork, Nora Marie Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tasken, Julia Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brunland, Ingeborg Bretten Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eidsvik, Maya Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Garberg, Henriette Johanne Onsrud Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjærum, Ane Andreasdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Ida Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hessen, Alva Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmesland, Kristiane Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Huitfeldt, Sine Henrikke Holck Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hunstad, Sigrid Jacobsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikkelsen, Emilie Falkenberg Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opland, Pil Evelina Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ruud-Sollie, Oda Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Maya Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valstad, Alma Anjadatter Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Mathilde Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørkedalen-Linaae, Emilie Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkerud, Rikke Bergstrøm Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

Kvinner senior - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratlie, Ida Karin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flekke, Eirik Osvik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasch-Halvorsen, Einar Mathias Teigen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles

Special Olympics - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønvold, May Klubb Brunlanes IL Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirevåg-Nordengen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix