Hopp til innhold

Lauritz Bergendahls Minneløp - kretsrenn

  • Når: 07.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Sørkedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aschehoug, Linus Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aspelund, Andreas Nyland Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnholt, Sebastian Klubb Sørkedalens IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evers, Fredrik Pillgram Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnerud, Jakob Braaten Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harbo-Lervik, Oscar Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helset, Mikkel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hæstad, Felix Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jynge, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koller-Sato, Sigurd Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindseth, William Leander Tveito Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen Plünnecke, Viktor Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opland, Victor Voie Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rynning-Nielsen, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Jørgen Mordal Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utstumo, Mikkel Fredrik Seim Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welo, William Stene-Johansen Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ystborg, Conrad Alexander Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ørjasæter, Ola Holmlund Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østli, Kjetil Stensvik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østlie, Petter Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anundskås, Markus Korsveien Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergendahl, Sindre Martinius Klubb Sørkedalens IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjertnæs, Thomas Sondresen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnstad, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blix, Jens Castor Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Sørkedalens IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dørstad, Haakon Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grinde-Andersen, Daniel Kyrre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heiberg, Eskil Skage Løvold Klubb Sørkedalens IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heier, Martin Fiskerstrand Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heyerdahl, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hus, Ulrik Sveinunggard Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imset, Lars Magnus Bildøe Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kulberg, Ulrik Klubb Sørkedalens IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Philip August Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Jone Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Trym Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olivier, Anton Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pham, Ba Tin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rokke, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjønsberg, Lucas Myrseth Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogrand, Herman Holth Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skomedal, Karl Martin Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smith Heiberg, Axel Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Even Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveitnes, Johannes Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wurschmidt, Victor André Prestegård Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aaserud-Dahl, Victor Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Eirik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brunland, Simen Bretten Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Buen-Bjørsnøs, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Philip Buskerud Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn David-Andersen, Carl Anton Klubb Sørkedalens IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duvaas, Thom Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hasvoll, Vilmer Heidum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hæstad, Sebastian Sylta Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøren, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongsvold, Håkon Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn LaForce, Aksel Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midtskogen, Sigurd Lavrans Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Rasmus Severin Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opperud, Haakon Aleksander Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, William Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rabo, Andreas Myhre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Axel Johan Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sarre-Hammer, Henrik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schønfeldt, Fredrik Tyrdal Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stang, Sebastian Torkildsen Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tzschoppe, Benno Klubb Sørkedalens IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øie, Ole-Henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlie, Daniel Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Botten, Håkon Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Colvin, Aksel Eggen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl-jensen, Kristoffer Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elverum, Torjus Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellheim, Lars Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Galteland, Ole Luna Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giertsen, Felix Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grosch, Frikk Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøttumsbraaten, Elias Solbu Klubb Sørkedalens IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Casper Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høgberg-Hoe, Julian Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingnes, Jens Synnevåg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjæreng, Aleksander Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kulberg, Herman Klubb Sørkedalens IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Christian Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oddevald, Snorre Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riise-Hanssen, Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognes, Noah Henriksen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Romstad, Eine Martinus Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandvold-Wade, Mathias Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjaker, Jacob Røthe Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Standal, Knut Mathias Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storm, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strisland, Odin Vie Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørtveit, Johannes Benneche Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vågen, Herman Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østvold, Mikkel Grimsrud Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ånensen, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Mie Günther Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergh, Maren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borge-Andersen, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahl-Myrvik, Sophie Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlstrøm, Ingrid Marie Stjern Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekkeren, Astrid Steinvik Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engø Petersen, Ingeborg Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fahre, Kamilla Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellheim, Synne Marie Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giving, Martine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimstad, Astrid Halvorsen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guriby, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Selma Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hattestad Kristensen, Henni Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugan, Henny Saastad Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugerud, Alva Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heidenreich, Elise Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melcher, Mille Ødegaard Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Emilie Høyem Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Johanna Grongstad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringsby, Iben Ryan Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røise, Sofie Nummedal Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røsland, Annika Holand Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røsland, Eline Holand Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skar, Thea Galtung Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaug, Sienna Printzell Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjørtvedt, Aurora Engh Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thommesen, Anna Kjølberg Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tzschoppe, Oda Klubb Sørkedalens IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walstrøm, Nina Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walstrøm, Oda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wisløff Aase, Hedda Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Julie Linnea Klubb Sørkedalens IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Liv Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bender, Eline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blegen, Ida Charlotte Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blekeli, Emma Johanne Fiskerstrand Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eikvil, Eline Andrea Sundbø Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esmann, Tuva Dale Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Galteland, Luisa Luna Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Graff, Cornelia Grubben Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Irgens, Ida Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kopp, Vilhelmine Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Morgenlie, Nora Skei Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhrvold, Lisa-Marie Lawaetz Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møllerbråthen, Emeli Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olafsen, Rebekka Holtet Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Silje Solberg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rygh, Anna Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Ida Hoel Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Aurora Støvern Klubb Sørkedalens IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schiander, Ane Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjaker, Caroline Røthe Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrivervik, Anna Dokken Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solem, Tuva Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steigedal, Thea Walberg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle-Nilsen, Sara Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tasken, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørring, Annicken Sesvold Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øigarden, Mirella Giertsen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Julie Birgitte Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Amundsen, Nora Brufladt Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Sara Kruse Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aune, Hedda Bø Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aune, Elise Bø Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Beitland, Silje Lie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brækken-Rachlew, Ella Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bucciarelli, Emilia Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bugge, Ella Gromholt Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Synne Caroline Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falkenstein, Julie Christensen Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Linnea Maria Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøttum, Maren Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harbo-Lervik, Ingeborg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haslum, Bertine Andersen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hay, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hegge-Samuelsen, Hennie Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jortveit, Helga Nergården Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjæreng, Ingrid Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Køste, Tuva Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lippe, Thea von der Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løken, Julie Louise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Marie Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nickelsen, Hanna Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nor-Woll, Pernille Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nydal, Frøydis Olaug Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Onstad, Julie Bureid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pham, Dan Tam Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pichler, Malin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prestrud, Helene Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roland, Ingrid Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skofteland, Siri Røhne Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tannum, Johanne Klubb Sørkedalens IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thaulow, Ingrid Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjore, Marthea Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tlstovic, Thea Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trålim, Mari Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walstrøm, Amanda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østlie, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østvold, Hanna Grimsrud Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berents, Sara Kristina Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruusgaard, Lilly Bø Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Jenny Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frederiksen, Cathrine L L Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellum, Julie Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Emma Klem Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Thora Hedvig Husa Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kind, Maja Josefine Biseth Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjørsvik, Nora Gundersen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kopp, Alexandra Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauring, Ada Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Markussen, Emilie Hernæs Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Mathea Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Maudal, Ida Marie Grosvold Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meland-Tangen, Julia Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordklev, Oda Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roth, Tuva Ryste Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rygh, Emma Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schønning-Stålvik, Frid Aurora Klubb Sørkedalens IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svane-Fyhn, Anna Charlotte Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan