Hopp til innhold

NC Kombinert

  • Når: 9.10 - 10.10.2021
  • Hvor: Midtstubakken og Holmenkollen, Oslo
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.10.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse K Senior Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.10.2021 Klasse K Senior Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse M NC A Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.10.2021 Klasse M NC A Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.10.2021 Klasse M NC B Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse M NC B Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K Senior - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjendahl, Mariell Østlie Klubb Askim Idrettsforening Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Grossmann, Lilly Klubb Kollenhopp Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Løken, Josefine Klubb Askim Idrettsforening Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K Senior Øvelse 5 km

K Senior - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjendahl, Mariell Østlie Klubb Askim Idrettsforening Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Grossmann, Lilly Klubb Kollenhopp Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Løken, Josefine Klubb Askim Idrettsforening Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K Senior Øvelse 5 km

M NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km

M NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Einar Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Jens Christian Lurås Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km

M NC B - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC B Øvelse 10 km

M NC B - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC B Øvelse 5 km
NIF-EPI02, 02