Hopp til innhold

NC Kombinert-AVLYST

  • Når: 14.8 - 16.08.2020
  • Hvor: Holmenkollen og Midtstua
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.08.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.08.2020 Klasse K Senior Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.08.2020 Klasse K Senior Øvelse 7,5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.08.2020 Klasse K Senior Øvelse Supersprint Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2020 Klasse M NC A Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.08.2020 Klasse M NC A Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2020 Klasse M NC B Øvelse 10 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.08.2020 Klasse M NC B Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.08.2020 Klasse M Senior Øvelse Supersprint Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K Senior - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K Senior Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K Senior Øvelse 5 km

K Senior - 7,5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K Senior Øvelse 7,5 km
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K Senior Øvelse 7,5 km

K Senior - Supersprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K Senior Øvelse Supersprint
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K Senior Øvelse Supersprint
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K Senior Øvelse Supersprint

M NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km

M NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse M NC A Øvelse 10 km

M NC B - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M NC B Øvelse 10 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km

M NC B - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M NC B Øvelse 5 km
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 5 km

M Senior - Supersprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Frode Vik Klubb Harstad Skiklubb Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M Senior Øvelse Supersprint
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M Senior Øvelse Supersprint
NIF-EPI01, 01
Pedro Lemos