Hopp til innhold

Kretskontakter

Har du spørsmål, forslag til vinteraktiviteter/tilbud, positive eller negative innspill, så ta kontakt med intengreringsansvarlig.

Akershus Skikrets
Strømsveien 80, 2010 Strømmen
www.akershusskikrets.no

Integreringsansvarlig:
Vidar Ruud  Tlf. 99266161 vidar.ruud@nordea.no

Thor Gjelsvik, adm.sjef i Akershus Skikrets.
Tlf. 66 94 16 10 akershus@skiforbundet.no

 

Oslo Skikrets
Ekebergveien 101, 1178 Oslo
www.osloskikrets.no

Integreringsansvarlig:
Terje Ulsrud Tlf. 92 88 31 30 markeas@online.no
Lillis Marie-Louise Elisabeth Rabbing Tlf. 93085598  Lillis.rabbing@gmail.com

Tove Andersen,  integreringsansvarlig kretskontoret (er i permisjon)
Tlf 90814660  tove.andersen@skiforbundet.no

Elisabeth Uhlig-Nordølum, integreringsansvarlig kretskontoret (så lenge Tove er i permisjon)
Tlf. 90814660  elisabeth.uhlig@skiforbundet.no

Toril Vik , adm.sjef i Oslo Skikrets
Tlf. 97178040 oslo@skiforbundet.no

 

Østfold Skikrets
Strømsveien 80, 2010 Strømmen

Integreringsansvarlig:
John Egil Måleng
 Tlf. 95734910 Je@takstmaaleng.no

Thor Gjelsvik, adm.sjef i Akershus Skikrets.
Tlf. 66 94 16 10 akershus@skiforbundet.no

NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge