Hopp til innhold

Telemark Weekend Hafjell 2023

ETTERPÅMELDING I BAKKEN LØRDAG, ELLER WOODYS HAFJELL FREDAG KL 20. ØTI Hafjell alpint har gleden av å invitere til Telemark Weekend i Hafjell, 18.–19.03.2023. https://fb.me/e/27gUxY2dG Vi har satt av Kjusbakken til "TelemarkOnly" hele helgen, og laget elementer og modeller dere kan øve dere på, hele lørdagen. Søndag er det telemarktrening med uoffisiell tidtaking. Påmelding for weekend, to valg: 1: Deltagelse lørdag og søndag med renn, velg klasse "telemark weekend lørdag og søndag". 2: Deltagelse lørdag og søndag uten renn, velg klasse "telemark weekend lørdag". TILLEGG: Deltagelse lørdag Telemarkburger på Woodys til spesial pris.

  • Når: 18.3 - 19.03.2023
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Kjusbakken
  • Gren: Telemark
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.03.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.03.2023 Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2023 Klasse Telemark weekend lørdag Øvelse Alternativ rennform Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2023 Klasse Telemark weekend lørdag og søndag Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Anders Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA
Navn Bergum, Gudbrand Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA
Navn Hattestad, Lillian Michelle Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA
Navn Jordhøy, Lars Erik Klubb Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA
Navn Jordhøy, Kristian Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA
Navn Mols Germansen, Morten Klubb Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA
Navn Mols Germansen, Marie Klubb Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA
Navn Nordli, Morten Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA
Navn Nordli, Frida Jørgensen Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA
Navn Nordli, Robin Jørgensen Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA
Navn Rykhus, Ola Ragnarsson Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA
Navn Rykhus, Eirik Ragnarsson Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA
Navn Rykhus, Edvin Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA
Navn Rykhus, Vilmer Kristoffer Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA
Navn Tenold, Olav Heltne Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA
Navn Tenold, Herman Heltne Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA
Navn Tenold, Lasse Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA
Navn Unander, Mattias Klubb Klasse Afterski og telemarkburger og Sondre Norheim fries på Woodys Øvelse JA

Telemark weekend lørdag - Alternativ rennform

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einemo, Leah Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Telemark weekend lørdag Øvelse Alternativ rennform
Navn Nordli, Frida Jørgensen Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Telemark weekend lørdag Øvelse Alternativ rennform
Navn Nordli, Robin Jørgensen Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Telemark weekend lørdag Øvelse Alternativ rennform

Telemark weekend lørdag og søndag - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engström, Petter Gustaf Klubb Klasse Telemark weekend lørdag og søndag Øvelse Klassisk sprint
Navn Granby, Simon Nilsen Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Telemark weekend lørdag og søndag Øvelse Klassisk sprint
Navn Jordhøy, Kristian Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Telemark weekend lørdag og søndag Øvelse Klassisk sprint
Navn Mols Germansen, Morten Klubb Klasse Telemark weekend lørdag og søndag Øvelse Klassisk sprint
Navn Mols Germansen, Marie Klubb Klasse Telemark weekend lørdag og søndag Øvelse Klassisk sprint
Navn Rykhus, Ola Ragnarsson Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Telemark weekend lørdag og søndag Øvelse Klassisk sprint
Navn Rykhus, Edvin Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Telemark weekend lørdag og søndag Øvelse Klassisk sprint
Navn Rykhus, Vilmer Kristoffer Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Telemark weekend lørdag og søndag Øvelse Klassisk sprint
Navn Tenold, Olav Heltne Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Telemark weekend lørdag og søndag Øvelse Klassisk sprint
Navn Tenold, Herman Heltne Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse Telemark weekend lørdag og søndag Øvelse Klassisk sprint
Navn Unander, Mattias Klubb Klasse Telemark weekend lørdag og søndag Øvelse Klassisk sprint
NIF-EPI02, 02
NTB