Hopp til innhold

THL-Sparebank 1-rennet

Velkommen til THL- Sparebank 1 rennet på Lygna skisenter. På Lygna snør det OG vi produserer snø for fullt- det er meldt godt med natursnø og minusgrader fremover og vi satser derfor på å kunne tilby et flott renn i fristil på Lygna. På Lygna har vi alle fasiliteter: Flotte løyper og stor innendørs skistue med fyr i peisen hvor dere kan nyte en vaffel og kopp kaffe fra en kiosk med godt utvalg. Det er garderober og muligheter for en varm dusj. For å sikre seg et flott renn i fristil på skikkelig snø før jul er dette skirennet du skal melde deg på??- velkommen til Lygna skisenter lørdag 3.desember!

  • Når: 03.12.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lygna skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.12.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse FH G16 Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 03.12.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 03.12.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 03.12.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 03.12.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 03.12.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 03.12.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 03.12.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 03.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 03.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 03.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 03.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 03.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH G16 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse FH G16 Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Adrian Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørum, Kasper Sørlie Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buhaug, Emil Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Buhaug, Martin Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Adrian Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lafton, Emil Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skoglund, Alex John Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundstad, Håkon Skjervheim Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gihle, Elias Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langbråten, Henrik Glasrud Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sundstad, Magnus Skjervheim Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gihle, Tiril Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok, Isabella Nyengen Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engum, Solveig Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Refsdal-Karlsen, Helene Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klinkenberg, Karen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Garvik, Marte Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Christian Stjern Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, John Birk Forbord Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen / NTB