Hopp til innhold

Equinor Norges Cup JR Lillehammer

På høstmøtet til NSF langrenn ble det bestemt at det skal innføres reise-fordeling på NCjr på Lillehammer. Skistyret har godkjent at det legges på et reisefordelings-beløp på kr 150,- pr startkontingent på konkurransene på Lillehammer.

  • Når: 6.1 - 08.01.2023
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Lillehammer
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2023
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen / NTB