Hopp til innhold

Gransrennet

SISTE INFO! Tirsdag kveld 29.november hadde vi strålende forhold for skøyting i ca.3km trasè. Velkommen til skirenn!!! Vi ønsker oss enda flere deltakere og utvider påmeldingsfristen til torsdag 1.12 kl.23.59. Gran il ski har gleden av å invitere til skirenn i det flotte anlegget på Lygna skisenter søndag 4.desember 2022! Det blir klasser fra 8år til senior, alle klasser går fristil fra 1km til 10km. Full premiering. Pass på å melde på i riktige klasser - født 2011 er 12år, 2010 er 13år osv. GI BESKJED SÅ OPPRETTER VI FH-KLASSER. Vi kan tilby løperne å gå i store deler av løypenettet brukt under tidligere NM, jrVM, HL og utallige norgescuprenn. Endelige løyper avgjøres dagen før, ifht snøsituasjon. Kafé, garderobe, dusj og premieutdeling fortløpende inne i Skistua. Info oppdateres på siden "Gransrennet på Lygna" på facebook og hjemmesiden vår www.granil.no når rennet nærmer seg. Gran IL ski ønsker dere hjertelig velkommen til Lygna skisenter søndag 4.desember!

  • Når: 04.12.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Lygna
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.12.2022

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 150 2711 GRAN
  • E-post: ski@granil.no
  • Kontonummer: 20200801173
  • Hjemmeside: http://www.granil.no
  • Rennleder: Rolf Robøle-Sørensen
  • Ass. TD: Trude Camilla Jåvoll Hagen
  • TD: Svein Åge Katnosa

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse G16 spesial Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 04.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Samuel Alvar Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsen, Albert Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høydahl, Oscar Henrik Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Kasper Hovdan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathiesen, Christian Næss Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Christian Østerbø Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Simen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerhus, Aksel Stenersen Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvalstad, Sebastian Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leithe, Thor Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Noer, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skoglund, Alex John Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buhaug, Emil Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Buhaug, Martin Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dotseth, Alfred Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn James, Ailo Sebastian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jenssen, Håkon Petrus Weijer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Adrian Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Knai, Aksel Smerkerud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lafton, Emil Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundstad, Håkon Skjervheim Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Vemund Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alm, Vetle Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gihle, Elias Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gullesen, Isak Asbjørnslett Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Daniel Sletta Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ludvigsen, Sondre Klubb Tingelstad IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhr, Marco Ly Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Noer, Andreas Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Næss, Emil Nikolai Preus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pfister, Ola Johannes Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvalstad, Sander Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hørthe, Thomas Bonden Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fauchald, John Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heijer, Sander Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Houth-Aaslund, Laurits Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langbråten, Henrik Glasrud Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rustbakken, Halvor Fladsrud Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røsåsen, Nikolai Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nakling, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johanstuen, Magnus Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringen, Johannes Markestad Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundstad, Magnus Skjervheim Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokerud, Markus Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjengstø, Markus Nilsen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knai, August Smerkerud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Post, Sander Rognstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rustbakken, Annar Fladsrud Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G16 spesial - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G16 spesial Øvelse 2 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gihle, Tiril Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melby, Julie Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Emma Ingeborg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brurok, Isabella Nyengen Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høydahl, Hannah Olava Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ludvigsen, Vilde Klubb Tingelstad IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stikbakke, Adelin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestli, Tuva Bogen Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Lotte Solli Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lafton, Tuva Østland Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Morstad, Astrid Flækken Klubb Gran IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Smedsrud, Ine Gautvedt Klubb Gran IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn de Paoli, Lea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engum, Solveig Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Mille Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Houth-Aaslund, Jenny Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarsnes, Karoline Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Refsdal-Karlsen, Helene Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringeli, Olava Mæle Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Josefine Waal Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørum, Mille Lybeck Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Marie Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klinkenberg, Karen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørumshagen, Lisbeth Østerbø Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helland, Lotte Sem Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvåle, Emily Victoria Benham Klubb Brandbu IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Næss, Karoline Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjerstad, Emma Kristine Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristoffersen, Oscar Julsvik Klubb Gran IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Idrettslaget Try Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Evensen, Christian Stjern Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Synnestvedt, Victor Samuel Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Wolfe, Hamish William Drysdale Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen / NTB