Hopp til innhold

Sjusjøen Natrudstilrennet

Søre Ål Il i samarbeid med Ringsaker Almenning arrangerer Sjusjøen Natrudstilrennet i friteknikk lørdag 10. desember 2022 kl. 11 sonerenn for 8-10 år, kretsrenn for 11-12 årog landsrenn for 13 år og eldre (www.natrudstilrennene.no).

  • Når: 10.12.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Natrudstilen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.12.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 10.12.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 10.12.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 10.12.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 10.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Aune Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brix, Ask Ellingbø Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Elstad, Karsten Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Granseth, William Lohnbakken Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillemo-Thorud, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moldegård-Kolstad, Eirik Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sinnes, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stange, Henrik David Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundby-Bredesen, Markus Klubb Skarnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svegaarden, Henrik Føre Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tollan, Mathias Sørby Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyrom, Mattis Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Voytovich, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen-Egenes, Håkon Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aaen-Egenes, Aleksander Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Arntzen, Simen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boisen, William Lilleseth Klubb Skarnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn de Jong, Fabriz Nicolas Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elstad, Karsten Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Ole Fredrik Klubb Åsmarka IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoel, Børge Mæhla Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jerud, Emil Bertheussen Klubb Vaaler IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Laforce, Vetle Bror Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Falk Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røhjell, Peder Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stangeland-Tholfsen, Olai Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Oliver Østvang Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brix, Leon Ellingbø Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Daviknes, Magnus Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauge, Aksel Løvseth Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lutnæs, Vebjørn Nilsen Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moan, Jonatan Olesønn Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moldegård-Kolstad, Kristoffer Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sinnes, Oliver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skoglund, Alex John Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svegaarden, Magnus Føre Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Olve Klette Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergstrøm, Simen Bryhn Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmestad, Johan Vik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Henrik Granberg Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Leopold Klemet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstad, Odin Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekke, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulberg, Petter Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Voytovich, Ludvig Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Odd Martin Husby Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Daviknes, Endre Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn de Jong, Matteo Davide Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fakstad, Mathias Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauge, Even Løvseth Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kaufman, Ben Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lutnæs, Vetle Antoni Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstad, Odin Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sands, Aidan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tholfsen, Eivind Kristoffer Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bondi, Emmet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rustbakken, Halvor Fladsrud Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaret, Mats Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Delaney, Dexter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nakling, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettaløkken, Ådne Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Trygve Dammen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekker, Eskil Tholstrup Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haldin, Tobias Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilsen, Håkon Haugerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lech, Filip Skogstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillemo-thorud, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nørstegård-Richardsen, Sander Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbakken, Sigurd Klubb Roterud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Silkoset, Fredrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stangjordet, Andreas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øverstad, Hermann Brusveen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Erik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Buer, Sivert Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Granli, Kristian Ruud Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgerud, Ivar Johannes Klubb Tistedalen FL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøs, Even Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Langseth, Matheus Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lech, Filip Skogstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nielsen, Magnus Vorkinn Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rustbakken, Annar Fladsrud Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokseth, Troy Victor Klubb Tistedalen FL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Henrik Østvang Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøseid, Markus Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallingstad, Hedda Falck Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moan, Gjendine Olesdatter Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystuen, Mali Odlo Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Signebøen, Maren Klubb Tistedalen FL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund, Lucy Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Viberg, Andrea Rosendahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Martine Husby Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjelke, Ingvild Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Evelina Fredrika Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn L'Abée-Lund, Linnea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langseth, Mathea Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nørstegård-Richardsen, Sara Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rustad, Emilie Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandbakken, Oda Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stikbakke, Adelin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsrud, Lykke Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vågsether, Sigrid Høstmælingen Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Coppens, Idun Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haldin, Hanna Josefina Klubb Tistedalen FL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husnes, Anna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenberg, Mari Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engum, Solveig Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Granli, Ingrid Ruud Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallingstad, Eline Falck Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Mille Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringeli, Olava Mæle Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tyrom, Kristiane Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mari Wang Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brudal, Celine Klubb Vingrom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Colbjørnsen, Sigrid Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangen, Karoline Østvang Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Tuva Klette Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Emilie Husby Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tverbekkmo, Anine Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkelund, Selma Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mccabe, Dashe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellevold, Ingeborg Klubb Oppstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rindal, Knut-Robert Nygaard Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulberg, Solveig Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen-Egenes, Mari Klubb Vingrom IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmestad, Juva Vik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Husnes, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Norderhaug, Ylva Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenberg, Esther Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storlien, Mina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Scholz, Stella Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørum, Thea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysil IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Seljord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Krogh, Truls August Klubb Nordkyn, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen / NTB