Hopp til innhold

Arne Rustadstuens Minneløp

Lillehammer Skiklub arrangerer det tradisjonelle Arne Rustadstuens Minneløp lørdag 17.des klokken 10.00. Rennet arrangeres i klassisk stilart. Sonerenn for 8-10 år, kretsrenn for 11-12 år og landsrenn for 13 år og eldre Rennet inngår som første renn i GD-cup (11-14 år) og Mosetertoppen Cup (15-16 år). Det vil være klippekort runde for de under 8 år fra 09.15-09.45 med premiering. Vi vil bruke samme løyer som verdenseliten bruker under WC - link til informasjon om arrangementet og løypekart finner du på hjemmesiden - https://lillehammer-skiklub.no/langrenn/arne-rustadstuens-minnelop/

  • Når: 17.12.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lillehammer
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.12.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 17.12.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 17.12.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 17.12.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 17.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 17.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 17.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 17.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 17.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 17.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 17.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 17.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 17.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 17.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 17.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elstad, Karsten Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elstad, Karsten Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekke, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Vingrom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Storlien, Mina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husnes, Anna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen / NTB