Hopp til innhold

MiniFart 2022

Deltagerbegrensningen for arrangementet er dessverre nådd. Vi opererer ikke med venteliste.

  • Når: 2.4 - 03.04.2022
  • Hvor: Kjusbakken
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.02.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Granerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Andersen, Christoffer Granerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Brurud, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Diedrichsen, Anton Klubb Sarpsborg IL Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Gimle-Wiik, Hans Kristian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rasmussen, Ludvik Unhjem Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sletvold, Felix Fjeld-Nielsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Vøyvik, Magnus Jamrozy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Kombinasjon

G 11-12 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Backman, Sigurgeir Mimir Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Brandvold, Thor Kampestuen Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Dyste-Aaslund, Olander Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kværndal, Tinius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Lægreid, Markus Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Pettersen, Oskar Stene Klubb Sarpsborg IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rokolj, Kian Sundt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sundby, Marius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sveen, Vetle Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Sølvsberg, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Tessem, Melvin Kourosh Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Kombinasjon

G 8 år og yngre - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brendbakken, Erik Bergum Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Brurud, Marcus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Diedrichsen, Johan Klubb Sarpsborg IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Gråberg, Erlend Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Hamang, William Frøland Klubb Sarpsborg IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Hovin, Petter Erichsen Klubb Sarpsborg IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Jenseg, Jakob Sandtangen Klubb Sarpsborg IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Lillås, Maximilian Bildøy Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Llorens Garcia, Xavi Klubb Sarpsborg IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Nordli, Robin Jørgensen Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Rasmussen, Didrik Unhjem Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Rykhus, Vilmer Kristoffer Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Tegneby, Magnus Klubb Sarpsborg IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Tessem, Mathias Ario Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Vøyvik, Aksel Jamrozy Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon

G 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Sebastian Grinaker Klubb Sarpsborg IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Bakketun, Ole August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Dahl, Johannes Bjørnstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Fredlund, Nicolai Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Giverhaug, Laurits Olai Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Jenseg, Aksel Sandtangen Klubb Sarpsborg IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Kværndal, Vilmer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Langvand, Lenhard Aksel Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Storstad, Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Tegneby, Kristoffer Klubb Sarpsborg IL Klasse G 9 år Øvelse Kombinasjon

J 10 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandvold, Margrethe Kampestuen Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon
Navn Engen, Otilie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Kombinasjon

J 11-12 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Lea Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Einemo, Leah Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Giverhaug, Tomine Olette Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hanssen, Caroline Nordahl Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Moen-Brekkli, Ingrid Sophie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Nordli, Frida Jørgensen Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Smith-Erichsen, Julia Ruud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Snedsbøl, Emmeline Mathiesen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Storstad, Maja Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Veiteberg, Astrid Marie Kase Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon
Navn Wilhelmsen, Wilma Amalie Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Kombinasjon

J 8 år og yngre - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasberg, Saga Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Bakkom, Pia Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Lægreid, Julie Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Røkke, Jenny Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon
Navn Sletvold, Filippa Fjeld-Nielsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Kombinasjon

J 9 år - Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dynna, Mathilde Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Hanssen, Christine Nordahl Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Heggelund, Fiona Charlotte Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
Navn Thomassen, Kaja Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Kombinasjon
NIF-EPI03, 03
Hoppanlegget i Tomter. Foto: Tomter Hoppteam