Hopp til innhold

Gålåsprinten 2021 - Equinor NC senior

Gålå Idrettsanlegg med de 5 klubbene Ruste IL, Vinstra IL, Tormod skilag, Harpefoss IL og Sør-Fron IL ønsker langrennsnorge velkommen til Gålåsprinten 2021! Gålåsprinten gjennomføres fra fredag 26. november til søndag 28. november. Fredag er det 10 km(damer) og 15 km(herrer) fri teknikk for senior. Lørdag er det sprint fri teknikk for både senior og junior (1 felles juniorklasse for gutter og 1 for jenter). Søndag er det 10 km(damer) og 15 km (herrer) klassisk teknikk individuell start for senior. For juniorene søndag er det individuell start, 10 km klassisk teknikk menn junior og 5 km klassisk teknikk for damer junior. Det er norgescup for seniorer alle dager. Det er klasser for para junior og senior alle dager denne helga

  • Når: 26.11 - 28.11.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Gålå
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.11.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km Startkontingent 170
Start 28.11.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 170
Start 27.11.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 26.11.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 28.11.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 27.11.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 26.11.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heidenreich, Adele Klubb Lyn Ski Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km
Navn Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Klubb Frol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km

FH Kvinner senior sittende - 7,5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Viking, TIF Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km
Navn Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Klubb Frol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km

FH Kvinner senior sittende - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heidenreich, Adele Klubb Lyn Ski Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Viking, TIF Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri
Navn Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Klubb Frol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri

FH Kvinner senior stående - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km klassisk

FH Kvinner senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri
Navn Pinto, Chloe Klubb FRA Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri

FH Kvinner senior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri
Navn Pinto, Chloe Klubb FRA Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri

FH Menn junior sittende - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børseth-Vassend, Sondre Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km

FH Menn junior sittende - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børseth-Vassend, Sondre Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 4 km klassisk

FH Menn junior sittende - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børseth-Vassend, Sondre Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri

FH Menn junior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri
Navn Tabouret, Karl Klubb FRA Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri

FH Menn junior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk

FH Menn junior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri
Navn Tabouret, Karl Klubb FRA Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri

FH Menn senior sittende - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Andreas Skår Klubb Svelvik IF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km
Navn Morud, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km

FH Menn senior sittende - 7,5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Andreas Skår Klubb Svelvik IF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km
Navn Morud, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km

FH Menn senior sittende - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Lars Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Andreas Skår Klubb Svelvik IF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri
Navn Morud, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri
Navn Romundstad, Lars Nesset Klubb Lyn Ski Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri

FH Menn senior stående - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Kjartan Nesbakken Klubb Fossum IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysil IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk

FH Menn senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysil IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri

FH Menn senior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Kjartan Nesbakken Klubb Fossum IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysil IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Astrid Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Vila Obiols, Carola Klubb Andorra Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn BEATTY, Dahria Klubb CAN Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Danner, Alexandra Klubb GER Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Herrmann, Nadine Klubb GER Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Keck, Lena Klubb GER Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsson, Moa Maria Olivia Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Maclsaac-Jones, Maya Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rydzek, Coletta Klubb GER Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vila Obiols, Carola Klubb Andorra Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Winkler, Anne Klubb GER Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn BEATTY, Dahria Klubb CAN Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Danner, Alexandra Klubb GER Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Herrmann, Nadine Klubb GER Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Keck, Lena Klubb GER Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Larsson, Moa Maria Olivia Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Maclsaac-Jones, Maya Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Rydzek, Coletta Klubb GER Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Vila Obiols, Carola Klubb Andorra Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Winkler, Anne Klubb GER Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austdal, Magnus Frankmoen Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbakke, Hans Paolo Matcovich Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solerød, Annar Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gledhill, Gabriel Winston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Virum, Vegard Otterlei Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbakke, Hans Paolo Matcovich Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Gledhill, Gabriel Winston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysil IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Solerød, Annar Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Leik, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Virum, Vegard Otterlei Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ayala Zavaleta, Juan Carlos Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bergland, Sigvart Eugen Klubb Mysen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Boreczek, Michal Piotr Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Drivenes, Philip Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Esteve Altimiras, Irineu Klubb Andorra Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gifstad, Thomas Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hella, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kaarfald-Elvland, Christer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Bjørnar Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Porsanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn monchablon, Tristian Klubb ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Næss, Øistein Fagerli Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Riege, Amund Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ritchie, Graham Klubb CANADA Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rojo, Imanol Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skadal, Joakim Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wolfe, Hamish William Drysdale Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ayala Zavaleta, Juan Carlos Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bennert, Nico Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Boreczek, Michal Piotr Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Breda, Mats Håkon Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Clugnet, James Matthieu Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Drivenes, Philip Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Esteve Altimiras, Irineu Klubb Andorra Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Evensen, Christian Stjern Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gifstad, Thomas Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn He, Qinghang Klubb Trysil IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jelstad, Stian Stærkeby Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Leibundgut, Matthias Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Malhotra, Arjun Klubb fev Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Porsanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn monchablon, Tristian Klubb ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Næss, Øistein Fagerli Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Olex, Max Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Riege, Amund Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rojo, Imanol Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thyli, Vetle Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tronsli, Andreas Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vesterheim, Magnus Klubb Kvæfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wolfe, Hamish William Drysdale Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde