Hopp til innhold

Moskusrennet Dombås

Rennet inngår i både GD cup og Mosetertoppen Cup.

  • Når: 15.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Dombås
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 15.01.2022 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 15.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elstad, Karsten Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vedum, Johan Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsbø, Sverre Klubb Heidal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerdet, Gaute Klubb Skjåk IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveen, Einar Dalen Klubb Dombås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Vebjørn Horten Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wadahl, Magnus Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbrekke, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulberg, Petter Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn de Jong, Matteo Davide Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellingsbø, Siver Klubb Heidal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavheim, Kristian Stuedal Klubb Dombås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granli, Kristian Ruud Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøs, Even Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Karstein Horten Klubb Tynset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersstuen, Sondre Klubb Tormod Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelke, Ingvild Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjølverud, Ida Bjorli Klubb Lesjaskog IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettahaug, Ylva Hole Klubb Lesjaskog IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsplass, Eirin Klubb Lesjaskog IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vadet, Erle Motterud Klubb Lesjaskog IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granli, Ingrid Ruud Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavheim, Henriette Stuedal Klubb Dombås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinehaugen, Oda Sætrom Klubb Garmo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brudal, Celine Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangen, Karoline Østvang Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulheim, Martine Alexandra Frich Klubb Dombås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Filippa Louise Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Storlien, Mina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sverdrup, Kristoffer Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
VM snøsport