Hopp til innhold

Gransrennet

Status pr. onsdag 1.des: Da kan vi bekrefte, det blir skirenn på Lygna søndag!!! Lengde på ferdig løype er foreløpig litt usikkert, men det ligger an til en runde på ca.2-2.5km. Fristen for påmelding er utvidet til torsdag. Spre gjerne ordet, slik at flest mulig får med seg at det blir renn. Velkommen skal dere være! Følg med for oppdateringer utover uka på "Gransrennet på Lygna" på Facebook. Gran il ski har gleden av å invitere til årets første skirenn i det flotte anlegget på Lygna skisenter søndag 5.desember 2021. Det blir klasser fra 8år til senior, alle klasser går fristil fra 1km til 10km. Pass på å melde på i riktige klasser - født 2011 er 11år, 2010 er 12år osv. Løypetraseer avgjøres siste uke når vi vet hvordan snøforholdene blir. Info oppdateres på siden "Gransrennet på Lygna" på facebook og hjemmesiden vår www.granil.no når rennet nærmer seg. Gran IL ski ønsker dere hjertelig velkommen til jr.VM og NM-arenaen på Lygna skisenter søndag 5.desember!

  • Når: 05.12.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Lygna
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.12.2021
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 150 2711 GRAN
  • E-post: ski@granil.no
  • Kontonummer: 20200801173
  • Hjemmeside: http://www.granil.no
  • Rennleder: Rolf Robøle-Sørensen
  • TD: Hans Jørgen Kvåle

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 05.12.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 05.12.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 05.12.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G15 FH Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 05.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 05.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Simen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fagerhus, Aksel Stenersen Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeld, Sondre Håkonsen Klubb Harestua IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvalstad, Sebastian Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leithe, Thor Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørum, Kasper Sørlie Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dotseth, Alfred Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Daniel Sletta Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saxegaard, Fredrik Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvattum, Haakon Aamelfot Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fauchald, John Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvold, Eric Haugen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvalstad, Sander Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Jonathan Bråthen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rustbakken, Halvor Fladsrud Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fauchald, Eskil Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Erik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergene, Sander Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellingbø, Ola Kristoffer Linstad Klubb Brandbu IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjengstø, Markus Nilsen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Lucas Bråthen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johanstuen, Magnus Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stangjordet, Andreas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokerud, Markus Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundby, Magnus Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Hans Jacob Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G15 FH - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G15 FH Øvelse 3 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjefsen, Anna Tanum Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindberg, Henny-Margrethe Hagen Klubb Kjellmyra IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbøen, Tuva Hovdenakk Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørum, Mille Lybeck Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoven, Selma Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tverbekkmo, Anine Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokken, Anne Birgit Klubb Nordre Land IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronrud, Sara Agnethe Granvang Klubb Nordre Land IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marte Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjefsen, Ingrid Tanum Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lie, Sofie Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørbøen, Mari Hovdenakk Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mchugh, Hannah Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Karoline Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristoffersen, Oscar Julsvik Klubb Gran IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gledhill, Gabriel Winston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Slimon, James Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Evensen, Christian Stjern Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gifstad, Thomas Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01