Hopp til innhold

Søre Ål-lekene NY DATO!

NY DATO; Pga. snøforholdene i Engesvea måtte vi utsette rennet 15. januar. Nå er ny dato klar, søndag 20. februar! Det blir hopping i K8, K12, K17, K25 og K40, langrennsdelen går i klubbens nye skicrossløype.

  • Når: 20.02.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Engsvea
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.02.2022

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 2008 2606 LILLEHAMMER
  • E-post: post@saal.no
  • Kontonummer: 16443284811
  • Dokumenter: Invitasjon Søre Ål lekene.pdf
  • Hjemmeside: http://www.soreaal.no
  • Dommer 5: Roger Nicklas Ruud
  • Dommer 4: Jan Arne Lønseth
  • Dommer 3: Jan Rune Bergh
  • Dommer 1: Lars Erik Nybakke
  • TD: Lars Erik Nybakke
  • Dommer 2: Geir Steinar Loeng

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 12 år og e. Øvelse K12 Startkontingent 125
Start 20.02.2022 Klasse G 12 år og e. Øvelse K17 Startkontingent 125
Start 20.02.2022 Klasse G 12 år og e. Øvelse K25 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse G 12 år og e. Øvelse K40 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 12 år og e. Øvelse K12 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse J 12 år og e. Øvelse K17 Startkontingent 125
Start 20.02.2022 Klasse J 12 år og e. Øvelse K25 Startkontingent 125
Start 20.02.2022 Klasse J 12 år og e. Øvelse K40 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse Under 11 år Øvelse K12 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse Under 11 år Øvelse K17 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse Under 11 år Øvelse K25 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse Under 11 år Øvelse K40 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2022 Klasse Under 11 år Øvelse K8 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år og e. - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horten, Liam Bjørseth Klubb Vallset IL Klasse G 12 år og e. Øvelse K25
Navn Lunde, Syver Bjerke Klubb MjøsSki Klasse G 12 år og e. Øvelse K25

G 12 år og e. - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fyksen, Hans Magnus Klubb Gausdal Skilag Klasse G 12 år og e. Øvelse K40
Navn Gotehus, Olav Tsukameka Klubb Elverum Hopp Klasse G 12 år og e. Øvelse K40
Navn Hansen, Mikael Armas Klubb Kollenhopp Klasse G 12 år og e. Øvelse K40
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år og e. Øvelse K40
Navn Martinsen, Petter Hemstad Klubb Trysil IL Klasse G 12 år og e. Øvelse K40
Navn Torseth, Sigve Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år og e. Øvelse K40

J 12 år og e. - K12

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langseth, Mathea Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år og e. Øvelse K12

J 12 år og e. - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nielsen, Sara Vorkinn Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år og e. Øvelse K40
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år og e. Øvelse K40
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Elverum Hopp Klasse J 12 år og e. Øvelse K40

Under 11 år - K12

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nielsen, Magnus Vorkinn Klubb Søre Ål IL Klasse Under 11 år Øvelse K12
Navn Røed, Endre Gisleberg Klubb Søre Ål IL Klasse Under 11 år Øvelse K12
Navn Søgaard, Matheo Røed Klubb Elverum Hopp Klasse Under 11 år Øvelse K12
Navn Westeren, Patric Klubb Kollenhopp Klasse Under 11 år Øvelse K12

Under 11 år - K17

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Endre Fyksen Klubb Gausdal Skilag Klasse Under 11 år Øvelse K17
Navn Fyksen, Syver Klubb Gausdal Skilag Klasse Under 11 år Øvelse K17
Navn Ingvaldsen, Ludvik Perssønn Klubb Gausdal Skilag Klasse Under 11 år Øvelse K17
Navn Kvam, Iver Risheim Klubb Søre Ål IL Klasse Under 11 år Øvelse K17
Navn Søgaard, Tobias Røed Klubb Elverum Hopp Klasse Under 11 år Øvelse K17
Navn Tåsåsen, Oscar Sætrang Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Under 11 år Øvelse K17
Navn Westeren, Patric Klubb Kollenhopp Klasse Under 11 år Øvelse K17

Under 11 år - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Mattis Fyksen Klubb Gausdal Skilag Klasse Under 11 år Øvelse K25
Navn Foss, Ole Fredrik Klubb Åsmarka IL Klasse Under 11 år Øvelse K25
Navn Galde, Luca Klubb Gausdal Skilag Klasse Under 11 år Øvelse K25
Navn Tåsåsen, Emil Sætrang Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Under 11 år Øvelse K25
Navn Westeren, Patric Klubb Kollenhopp Klasse Under 11 år Øvelse K25

Under 11 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dagsgård, Mathilde Støen Klubb Vallset IL Klasse Under 11 år Øvelse K40
Navn Westeren, Patric Klubb Kollenhopp Klasse Under 11 år Øvelse K40

Under 11 år - K8

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseth, Karla Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Under 11 år Øvelse K8
Navn Foss, Sivert Klubb Åsmarka IL Klasse Under 11 år Øvelse K8
Navn Hagehaugen, Vetle Klubb Gausdal Skilag Klasse Under 11 år Øvelse K8
Navn Rotevatn, Emma Rosenberg Klubb Søre Ål IL Klasse Under 11 år Øvelse K8
Navn Semmingsen, Martin Hafslund Klubb Søre Ål IL Klasse Under 11 år Øvelse K8
Navn Støre-Enger, Martine Klubb Elverum Hopp Klasse Under 11 år Øvelse K8
Navn Westeren, Patric Klubb Kollenhopp Klasse Under 11 år Øvelse K8
NIF-EPI02, 02
Hoppanlegget i Tomter. Foto: Tomter Hoppteam