Hopp til innhold

Søre Ål-lekene UTSATT pga. snøforhold

Rennet må dessverre utsettes pga. snøforholdene i Engesvea. Mer info om ny dato kommer! Søre Ål Lekene 2022 Hopping i K8, K12, K17, K25 og K40

  • Når: 15.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Engsvea
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2022

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 2008 2606 LILLEHAMMER
  • E-post: post@saal.no
  • Kontonummer: 16443284811
  • Hjemmeside: http://www.soreaal.no
  • Dommer 4: Jan Rune Bergh
  • Dommer 3: Hans Kristian Lindsøe Valset
  • Dommer 2: Olav Terje Kleiven
  • TD: Lars Erik Nybakke
  • Dommer 1: Jan Arne Lønseth

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 12 år og e. Øvelse K12 Startkontingent 125
Start 15.01.2022 Klasse G 12 år og e. Øvelse K17 Startkontingent 125
Start 15.01.2022 Klasse G 12 år og e. Øvelse K25 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 12 år og e. Øvelse K40 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 12 år og e. Øvelse K12 Startkontingent 125
Start 15.01.2022 Klasse J 12 år og e. Øvelse K17 Startkontingent 125
Start 15.01.2022 Klasse J 12 år og e. Øvelse K25 Startkontingent 125
Start 15.01.2022 Klasse J 12 år og e. Øvelse K40 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse Under 11 år Øvelse K12 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse Under 11 år Øvelse K17 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse Under 11 år Øvelse K25 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse Under 11 år Øvelse K40 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse Under 11 år Øvelse K8 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år og e. - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horten, Liam Bjørseth Klubb Vallset IL Klasse G 12 år og e. Øvelse K25
Navn Lunde, Syver Bjerke Klubb MjøsSki Klasse G 12 år og e. Øvelse K25

G 12 år og e. - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gotehus, Olav Tsukameka Klubb Elverum Hopp Klasse G 12 år og e. Øvelse K40
Navn Hansen, Mikael Armas Klubb Kollenhopp Klasse G 12 år og e. Øvelse K40
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år og e. Øvelse K40
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse G 12 år og e. Øvelse K40
Navn Martinsen, Petter Hemstad Klubb Trysil IL Klasse G 12 år og e. Øvelse K40

J 12 år og e. - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Elverum Hopp Klasse J 12 år og e. Øvelse K40

Under 11 år - K12

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røed, Endre Gisleberg Klubb Søre Ål IL Klasse Under 11 år Øvelse K12
Navn Westeren, Patric Klubb Kollenhopp Klasse Under 11 år Øvelse K12

Under 11 år - K17

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fyksen, Syver Klubb Gausdal Skilag Klasse Under 11 år Øvelse K17
Navn Ingvaldsen, Ludvik Perssønn Klubb Gausdal Skilag Klasse Under 11 år Øvelse K17
Navn Tåsåsen, Oscar Sætrang Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Under 11 år Øvelse K17
Navn Westeren, Patric Klubb Kollenhopp Klasse Under 11 år Øvelse K17

Under 11 år - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foss, Ole Fredrik Klubb Åsmarka IL Klasse Under 11 år Øvelse K25
Navn Tåsåsen, Emil Sætrang Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Under 11 år Øvelse K25
Navn Westeren, Patric Klubb Kollenhopp Klasse Under 11 år Øvelse K25

Under 11 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Westeren, Patric Klubb Kollenhopp Klasse Under 11 år Øvelse K40

Under 11 år - K8

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foss, Sivert Klubb Åsmarka IL Klasse Under 11 år Øvelse K8
Navn Hagehaugen, Vetle Klubb Gausdal Skilag Klasse Under 11 år Øvelse K8
Navn Semmingsen, Martin Hafslund Klubb Søre Ål IL Klasse Under 11 år Øvelse K8
Navn Støre-Enger, Martine Klubb Elverum Hopp Klasse Under 11 år Øvelse K8
Navn Westeren, Patric Klubb Kollenhopp Klasse Under 11 år Øvelse K8
NIF-EPI02, 02
VM snøsport