Hopp til innhold

Tour de Synnfjell - dag 1

Rulleski fristil i rundbaneløype på Bruflat, Etnedal. Distanser 2 - 5 km. Løper starter i den klassen de stiller i til vinteren (eks.: jente født 2007 stiller i J15).

  • Når: 27.08.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Bruflat
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.08.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.08.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 27.08.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 27.08.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100
Start 27.08.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100
Start 27.08.2021 Klasse K 17-18 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2021 Klasse K 19-20 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2021 Klasse M 17-18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2021 Klasse M 19-20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.08.2021 Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri

G 15-16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsbakken, Magnus Klubb Etnedal Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3 km fri

K 17-18 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17-18 år Øvelse 3 km fri

K 19-20 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19-20 år Øvelse 3 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19-20 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19-20 år Øvelse 3 km fri

Kvinne senior - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km fri
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km fri

M 17-18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 17-18 år Øvelse 5 km fri

M 19-20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19-20 år Øvelse 5 km fri

Menn senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endrerud, Hans Christian Klubb Nordre Land IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbu KK Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB