Hopp til innhold

Høstrullen på Lygna AVLYST PGA KORONA

Hei alle deltakere og foreldre! På grunn av stort smittetrykk i Gran kommune og anbefaling fra kommunen om stans i alle fritidsaktiviteter for barn og unge, ser vi oss dessverre nødt til å avlyse årets Høstrullen på Lygna. For at vi skal kunne refundere påmeldingsavgift til alle trenger vi kontonummer til den som skal ha refusjonen og navn på deltaker(-e). Send opplysninger til ski@granil.no, så refunderer vi pengene så raskt vi klarer. Velkommen igjen ved en senere anledning, og vi håper å se dere igjen allerede på Gransrennet søndag 5.desember!

  • Når: 05.09.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Gran
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.08.2021

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 150 2711 GRAN
  • E-post: ski@granil.no
  • Kontonummer: 20200801173
  • Hjemmeside: http://www.granil.no
  • Rennleder: Rolf Robøle-Sørensen
  • TD: Svein Åge Katnosa

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse G10 Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse G11 Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse G12 Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse G13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse G14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse G15 Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse G16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse G8 Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 05.09.2021 Klasse G9 Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 05.09.2021 Klasse J10 Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 05.09.2021 Klasse J11 Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse J12 Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse J13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse J14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse J15 Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse J16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse J8 Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 05.09.2021 Klasse J9 Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 05.09.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150
Start 05.09.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150
Start 05.09.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G10 - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G10 Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G10 Øvelse 1 km fri

G11 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G11 Øvelse 2 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G11 Øvelse 2 km fri

G12 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G12 Øvelse 2 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G12 Øvelse 2 km fri

G13 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G13 Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G13 Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G13 Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G13 Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G13 Øvelse 3 km fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G13 Øvelse 3 km fri

G14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri

G15 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G15 Øvelse 5 km fri

G16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G16 Øvelse 5 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G16 Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G16 Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G16 Øvelse 5 km fri

J11 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Nilssen, Anea Strand Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J11 Øvelse 2 km fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J11 Øvelse 2 km fri

J12 - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J12 Øvelse 2 km fri
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J12 Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J12 Øvelse 2 km fri

J13 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J13 Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J13 Øvelse 3 km fri

J14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J14 Øvelse 3 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J14 Øvelse 3 km fri

J15 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Strandbygda IL Klasse J15 Øvelse 5 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J15 Øvelse 5 km fri

J16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J16 Øvelse 5 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J16 Øvelse 5 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J16 Øvelse 5 km fri
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J16 Øvelse 5 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J16 Øvelse 5 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J16 Øvelse 5 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J16 Øvelse 5 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinne senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endrerud, Hans Christian Klubb Nordre Land IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbu KK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvåle, Bjørnar Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB