Hopp til innhold

Arne Rustadstuens Minnestafett AVLYST

VAVLYST PGA. INNSTRAMMING I NASJONALE RÅD FOR ARRANGEMENT Velkommen til KM Stafett på Birkebeiner stadion søndag 28. mars. Vi håper det vil være mulighet for renn på tvers av kommuner og klubber i slutten av mars. Arrangementet vil kun bli for løpere i Hedmark og Oppland skikrets, eller med særskilt tillatelse for løpere bosatt i regionen. Løpere fra Oppland skikrets vil bli prioritert på grunn av KM-status. Merk tidlig påmeldingsfrist. Kohort for støtteapparat settes opp i samarbeid med krets/klubber og vil bli et begrenset antall. FH klasser settes opp etter behov, ta kontakt. NB! Alle plikter å sette seg godt inn i og forstå smittevernreglene som vil bli utarbeidet for arrangementet!»

  • Når: 28.03.2021
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Lillehammer
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.03.2021 Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-16 år - maks 45 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Daviknes, Teodor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skattebo, Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett

J 13-16 år - maks 45 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hagen, Ingrid Marie Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lunde, Hanna Ulrikke Gotzel Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år - maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett

Kvinner junior - 4x3,75 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 4x3,75 km stafett

Menn junior - 4x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Klette, Stian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 4x5 km stafett

Mix 13-16 år maks 45 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rød, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vilhjálmssóttir, Birta María Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix 13-16 år maks 45 år Øvelse 3x3 km stafett
nif-epi04, 04