Hopp til innhold

Madshussprinten AVLYST

Med bakgrunn i den usikre smittesituasjonen har styret i Biri IL i dag vedtatt å avlyse den planlagte Madshussprinten lørdag 13. mars.

  • Når: 13.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Biri
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 14 år FH Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 13.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 15 år FH Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dotseth, Alfred Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ensrud, Lars Alexander Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moan, Jonatan Olesønn Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjellaug, Edvin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmestad, Johan Vik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hval-Granlund, Even Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hvattum, Haakon Aamelfot Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Julian Engum Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Odd Martin Husby Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugsbakken-Braastad, Jonas Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Kristoffer Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærulff, Otto Hessaldahl Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rye, Harald Klubb Skrautvål IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år FH - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G 15 år FH Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbu KK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Sander Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen-Egenes, Håkon Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aaen-Egenes, Aleksander Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rosendal, Alfred Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensvold, Gustav Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Rakel Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robøle-Sørensen, Jenny Klubb Gran IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørum, Mille Lybeck Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mari Wang Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brudal, Celine Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rye, Kristine Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Emilie Husby Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solerød, Eiril Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garvik, Marte Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moan, Gjendine Olesdatter Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rye, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Lina Wang Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærulff, Astrid Aviaja Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stikbakke, Adelin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01