Hopp til innhold

Søre Ål-lekene

Søre Ål-lekene 2021, hopp og kombinert. NY DATO: Lørdag 27. februar! Påmelding til kombinert krever at man har meldt seg på hoppkonkurransene.

  • Når: 27.02.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Søre Ål Lillehammer
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse 11 år og yngre Øvelse Supersprint Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse 8 år og yngre Øvelse Supersprint Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse Gutter 12 år og eldre Øvelse Supersprint Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse Jenter 12 år og eldre Øvelse Supersprint Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

11 år og yngre - Supersprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Syver Klubb Søre Ål IL Klasse 11 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Engedal, Theodor Glåmen Klubb Søre Ål IL Klasse 11 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Fossvold, Gustav Johan Klubb Søre Ål IL Klasse 11 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse 11 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse 11 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse 11 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Kolloen, Oline Klubb Tormod Skilag Klasse 11 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Kvam, Iver Risheim Klubb Søre Ål IL Klasse 11 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Martinsen, Ingrid Hemstad Klubb Trysilgutten IL Klasse 11 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Moldegård-Kolstad, Eirik Klubb Søre Ål IL Klasse 11 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Moldegård-Kolstad, Kristoffer Klubb Søre Ål IL Klasse 11 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse 11 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Søgaard, Tobias Røed Klubb Elverum Hopp Klasse 11 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Sønsteli, Amund Vangli Klubb Roterud IL Klasse 11 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Tyrom, Kristiane Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse 11 år og yngre Øvelse Supersprint

8 år og yngre - Supersprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolloen, Iver Klubb Tormod Skilag Klasse 8 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Nielsen, Magnus Vorkinn Klubb Søre Ål IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Røed, Endre Gisleberg Klubb Søre Ål IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Støre-Enger, Martine Klubb Hernes IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Søgaard, Matheo Røed Klubb Elverum Hopp Klasse 8 år og yngre Øvelse Supersprint
Navn Tyrom, Mattis Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse 8 år og yngre Øvelse Supersprint

Gutter 12 år og eldre - Supersprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foss, Ole Fredrik Klubb Åsmarka IL Klasse Gutter 12 år og eldre Øvelse Supersprint
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter 12 år og eldre Øvelse Supersprint
Navn Kolloen, Peder Klubb Tormod Skilag Klasse Gutter 12 år og eldre Øvelse Supersprint
Navn Torseth, Sigve Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter 12 år og eldre Øvelse Supersprint
NIF-EPI03, 03
NTB