Hopp til innhold

Beitosprinten 2020

OBS OBS For begrensninger sjekk sesonginformasjoner på skiforbundets hjemmesider.

  • Når: 20.11 - 22.11.2020
  • Hvor: Beitostølen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.11.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.11.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.11.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.11.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.11.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.11.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.11.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kirkeeide, Simon Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Bjørnar Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB