Hopp til innhold

Trabelirennet - NY DATO!

Velkommen til Trabelirennet! Rennet inngår i GD Cup. Klassisk stil. Enkeltstart. Info til rennet blir lagt ut på klubbens hjemmeside og FB side. Løpere tilknyttet GD Cup og Oppland skikrets prioriteres.

  • Når: 14.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Trabelia
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.03.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystuen, Mali Odlo Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haneberg, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB