Hopp til innhold

Tessandsprinten

Distanserenn i langrencross på Mån. Rennet inngår i GD Cup

  • Når: 06.03.2021
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: TESSANDEN
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 06.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 06.03.2021 Klasse Menn junior Øvelse Langrennscross Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Dalen, Jens Steinfinsbø Klubb Tessand IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Daviknes, Magnus Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Eirik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupdalen, Hans-Anton Klubb Heidal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Solbrekke, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulberg, Petter Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Jonas Odden Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Daviknes, Endre Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn de Jong, Matteo Davide Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Festad, Ole Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjærulff, Otto Hessaldahl Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ruud, Elias Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Skolby-szacinski, Trym Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Sondre Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Tholfsen, Eivind Kristoffer Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Karlstad, Øyvind Vistekleiven Klubb Tessand IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Danielsen, Martin Eckholdt Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Retterås, Mathias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Festad, Aksel Aass Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjøs, Even Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen-Egenes, Håkon Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Aaen-Egenes, Aleksander Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Eirik Odden Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Elstad, Karsten Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Stangeland-Tholfsen, Olai Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Gott, Sigrid Klubb Vågå IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bekkevold, Kaia Elen Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Karlstad, Karianne Vistekleiven Klubb Tessand IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sletten, Anna Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Steinehaugen, Oda Sætrom Klubb Garmo IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brudal, Celine Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Ida Bergsbakken Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Festad, Agnes Aass Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nystuen, Mali Odlo Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Festad, Liv Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjærulff, Astrid Aviaja Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sletten, Rønnaug Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
nif-epi04, 04