Hopp til innhold

Moskusrennet - UTSATT

Velkommen til Moskusrennet på Dombås. Rennet er Sprint, fri teknikk i en morsom og utfordrende løype, med innslag av langrennscross. Rennet inngår i GD Cup.

  • Når: 24.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Dombås
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 24.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 24.01.2021 Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 24.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 24.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 24.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ourom, Edvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeld-Gilberg, Edvard Klubb Lesja IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rolstad, Johannes Thoresen Klubb Dombås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solbrekke, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ulberg, Petter Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Sivert Njarga Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn de Jong, Matteo Davide Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærulff, Otto Hessaldahl Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Korpela, Mikkel Kristian Klubb Harpefoss IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stavheim, Kristian Stuedal Klubb Dombås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Mathias Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sperstad, Ivar Kjesbu Klubb Lom IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vadet, Elias Motterud Klubb Lesjaskog IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vole, Ola Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Magnus Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Andersstuen, Sondre Klubb Tormod Skilag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elstad, Karsten Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Mie Louise Klubb Vingrom IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsplass, Eirin Klubb Lesjaskog IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Vadet, Erle Motterud Klubb Lesjaskog IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Kaia Elen Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Anna Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stavheim, Henriette Stuedal Klubb Dombås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Steinehaugen, Oda Sætrom Klubb Garmo IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brudal, Celine Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holen, Hanne Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Paulsen, Oda Elinor Klubb Gausdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Mathea Klubb Sel IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Slettmo, Katrine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Liv Emma Storsveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Klashaugen, Julia Staum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystuen, Mali Odlo Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelke, Ingvild Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærulff, Astrid Aviaja Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nørstegård-Richardsen, Sara Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rolstad, Åshild Thoresen Klubb Dombås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Rønnaug Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Utgaard, Eldrid Klubb Lesja IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vågsether, Sigrid Høstmælingen Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

Kohort 13 år og eldre - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Anders Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Bekkevold, Tommy Storsveen Klubb Roterud IL Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Berger, Jan Erik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Berger, Linda Jeanette Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Bjerke, Espen Harald Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Bye, Morten Klubb Roterud IL Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Doseth, Tor Klubb Harpefoss IL Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Haug, Rune Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Haugen, Lars Egar Klubb Skjåk IL Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Hernæs, Gunn Kristin Klubb Harpefoss IL Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Holm, Kjetil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Husnes, Svein Ove Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Jensen, Dan Jonas Klubb Roterud IL Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Jetlund, Svein Rune Klubb Sør-Fron IL Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Johansen, Thomas Klubb Roterud IL Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Jørgensen, Jens Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Lagethon, Erik Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Njarga, Ellen Brinchmann Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Pedersen, Paal Kenneth Klubb Roterud IL Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Retterås, Anders Klubb Roterud IL Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Sletten, Kristin Beate Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Sletten, Tommy Klubb Sel IL Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Sletten, Marianne Klubb Sel IL Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Solås, Stein Arve Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Støen, Merete Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Sætrom, Pål Helge Nordjordet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Ulberg, Hans Mathias Klubb Sør-Fron IL Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet
Navn Vole, Knut Klubb Lom IL Klasse Kohort 13 år og eldre Øvelse annet

Kohort 8-12 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Anne Beathe Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Bekkevold, Tommy Storsveen Klubb Roterud IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Bergum, Anders Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Bye, Hanne Voytovich Klubb Roterud IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Engen, Haakon Klubb Søre Ål IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Graafland, Amanda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Holen, Ella Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Husom, Erland Kirkebøen Klubb Dombås IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Kittelsen, Bjørn Petter Hilden Klubb Søre Ål IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Kittelsen, Kari Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Kjøs, Hans Olav Klubb Søre Ål IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Lexander, Kristin Vold Klubb Sør-Fron IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Lien, Jo Andreas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Ludahl, Anette Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Myhr, Randi Klubb Sør-Fron IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Nilsen, Trond Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Nymoen, Kine Camilla Klubb Vingrom IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Selbæk, Håvard Klubb Søre Ål IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Sivertsvoll, Randi Klubb Gausdal Skilag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Sletten, Ola Klubb Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Steinehaugen, Thorstein Klubb Garmo IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Storlien, Synne Kristin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Tolstad, Helene Kvarberg Klubb Roterud IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Torseth, Terje Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet
Navn Øien, Per Morten Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kohort 8-12 år Øvelse annet

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Lars Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01
NTB