Hopp til innhold

Jordalsrennet

Velkommen til Jordalsrennet i hopp søndag 21. mars 2021. På grunn av gjeldende restriksjoner arrangeres rennet kun for utøvere tilknyttet Oppland og Hedmark skikrets. Det blir hopping i alle bakkene (K4, K10, K25, K45 og K70). Rennet inngår i REGIONCUP. Se også vedlagte invitasjon for ytterligere informasjon.

  • Når: 21.03.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Jordalen
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.03.2021

Annen informasjon

  • Adresse: Øvergrendsvegen 570 2640 VINSTRA
  • E-post: jordalen@galaidrett.no
  • Kontonummer: 20955057563
  • Dokumenter: Invitasjon Jordalsrennet Regioncup 2021.pdf
  • Rennleder: Kristian Brenden
  • Dommer 5: Hans Jørgen Brekken
  • Dommer 4: Hans Kristian Lindsøe Valset
  • Dommer 3: Jan Arne Lønseth
  • Dommer 2: Martin Rønningen
  • Dommer 1: Johan Inge Rønningen
  • TD: Robert Selbekk-Hansen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Gutter 11/12 år Øvelse Jordalen K25 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Gutter 11/12 år Øvelse Jordalen K45 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Gutter RC A Øvelse Jordalen K70 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Gutter RC B Øvelse Jordalen K70 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Gutter RC C Øvelse Jordalen K45 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Gutter RC D Øvelse Jordalen K25 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K10 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K25 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K5 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Jenter RC B Øvelse Jordalen K70 Startkontingent 130
Start 21.03.2021 Klasse Jenter 11/12 år Øvelse Jordalen K25 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Jenter 11/12 år Øvelse Jordalen K45 Startkontingent 130
Start 21.03.2021 Klasse Jenter RC A Øvelse Jordalen K70 Startkontingent 130
Start 21.03.2021 Klasse Jenter RC C Øvelse Jordalen K45 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Jenter RC D Øvelse Jordalen K25 Startkontingent 130
Start 21.03.2021 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse Jordalen K10 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse Jordalen K25 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K5 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse K junior Øvelse Jordalen K70 Startkontingent 170
Start 21.03.2021 Klasse M junior Øvelse Jordalen K70 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 11/12 år - Jordalen K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkehagen, Oliver Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter 11/12 år Øvelse Jordalen K25
Navn Lunde, Syver Bjerke Klubb MjøsSki Klasse Gutter 11/12 år Øvelse Jordalen K25

Gutter 11/12 år - Jordalen K45

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fyksen, Hans Magnus Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter 11/12 år Øvelse Jordalen K45
Navn Gotehus, Olav Tsukameka Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter 11/12 år Øvelse Jordalen K45
Navn Jacobsen, Tobias Nedrum Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter 11/12 år Øvelse Jordalen K45
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter 11/12 år Øvelse Jordalen K45
Navn Kolloen, Peder Klubb Tormod Skilag Klasse Gutter 11/12 år Øvelse Jordalen K45
Navn Martinsen, Petter Hemstad Klubb Trysilgutten IL Klasse Gutter 11/12 år Øvelse Jordalen K45
Navn Torseth, Sigve Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter 11/12 år Øvelse Jordalen K45

Gutter RC A - Jordalen K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC A Øvelse Jordalen K70
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse Jordalen K70
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC A Øvelse Jordalen K70
Navn Svenningsen-Fjeld, Odd Harald Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse Jordalen K70

Gutter RC B - Jordalen K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC B Øvelse Jordalen K70
Navn Haugen, Matheas Klubb Næroset IL Klasse Gutter RC B Øvelse Jordalen K70
Navn Hilmarsen, Ingmar Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC B Øvelse Jordalen K70
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter RC B Øvelse Jordalen K70
Navn Kindlistuen, Martin Klubb Vingrom IL Klasse Gutter RC B Øvelse Jordalen K70
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Gutter RC B Øvelse Jordalen K70
Navn Rudland, Reidar Olav Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter RC B Øvelse Jordalen K70
Navn Østvold, Tobias Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Gutter RC B Øvelse Jordalen K70

Gutter RC C - Jordalen K45

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Ola Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter RC C Øvelse Jordalen K45
Navn Brenden, Emil Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter RC C Øvelse Jordalen K45
Navn Engeli, Benjamin Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC C Øvelse Jordalen K45
Navn Korssletten, Lukas Eid Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter RC C Øvelse Jordalen K45
Navn Morken, Mathias Heide Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter RC C Øvelse Jordalen K45
Navn Sandbuløkken, Johan Brandstad Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter RC C Øvelse Jordalen K45

Gutter RC D - Jordalen K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter RC D Øvelse Jordalen K25

Gutter åpen klasse - Jordalen K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørke, Magnus Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Bjørke, Kasper Laengen Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Bjørnerem, Milan Frost Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Foss, Sivert Klubb Åsmarka IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Fossvold, Gustav Johan Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Kolloen, Iver Klubb Tormod Skilag Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Kvam, Iver Risheim Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Lunde, Sigurd Bjerke Klubb MjøsSki Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Morken, Johan Heide Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Nielsen, Magnus Vorkinn Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Rolstad, Markus Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Tyrom, Mattis Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Wadahl, Albert Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Westrum, Olav Klubb Nordre Land IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Westrum, Ole Martin Klubb Nordre Land IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K10

Gutter åpen klasse - Jordalen K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnerem, Milan Frost Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K25
Navn Foss, Ole Fredrik Klubb Åsmarka IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K25
Navn Fyksen, Syver Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K25
Navn Galde, Luca Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K25
Navn Ingvaldsen, Ludvik Perssønn Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K25
Navn Karlsen, Edvin Stjernvang Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K25
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K25
Navn Lierhagen, Gabriel Håkerud Klubb Næroset IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K25
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K25
Navn Wadahl, Olaf Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse Jordalen K25

Gutter åpen klasse - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossvold, Asbjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K5
Navn Morken, Kristian Heide Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K5
Navn Sandbuløkken, Amund Brandstad Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K5

Jenter 11/12 år - Jordalen K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nielsen, Sara Vorkinn Klubb Søre Ål IL Klasse Jenter 11/12 år Øvelse Jordalen K25
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse Jenter 11/12 år Øvelse Jordalen K25
Navn Tyrom, Kristiane Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse Jenter 11/12 år Øvelse Jordalen K25

Jenter RC C - Jordalen K45

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspebakken, Ane Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter RC C Øvelse Jordalen K45
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Strandbygda IL Klasse Jenter RC C Øvelse Jordalen K45
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Elverum Hopp Klasse Jenter RC C Øvelse Jordalen K45
Navn Scheie, Lisa Klubb Sør-Fron IL Klasse Jenter RC C Øvelse Jordalen K45

Jenter åpen klasse - Jordalen K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkehagen, Pernille Klubb Harpefoss IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Grøndal, Hedda Klubb Harpefoss IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Hagen, Ida Byrløkken Klubb Vinstra IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Rolstad, Nelia Klubb Harpefoss IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Skurdal, Sofie Flittie Klubb Harpefoss IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Skurdal, Maria Flittie Klubb Harpefoss IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse Jordalen K10
Navn Sletten, Åsa Ruset Klubb Tormod Skilag Klasse Jenter åpen klasse Øvelse Jordalen K10

Jenter åpen klasse - Jordalen K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolloen, Oline Klubb Tormod Skilag Klasse Jenter åpen klasse Øvelse Jordalen K25
Navn Leliunaite, Deimante Klubb Harpefoss IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse Jordalen K25
Navn Martinsen, Ingrid Hemstad Klubb Trysilgutten IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse Jordalen K25

Jenter åpen klasse - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndal, Elise Klubb Harpefoss IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K5
Navn Grøndal, Emma Klubb Harpefoss IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K5
Navn Hagen, Anna Byrløkken Klubb Vinstra IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K5

M junior - Jordalen K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M junior Øvelse Jordalen K70
Navn Nyhus, Sivert Klubb Sør-Fron IL Klasse M junior Øvelse Jordalen K70
NIF-EPI01, 01