Hopp til innhold

Eggeåsrennet

Eggeåsrennet går i flotte omgivelser på snøsikre Eggeåsen. Vi har skiføre fra starten av desember til mai! Eggeåsen ligger i hjertet av Valdres, 800 moh med bare 15-20 minutters kjøring fra Beitostølen. Rennet inngår i Totenbank Cup.

  • Når: 27.02.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Lomen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2021
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Ellestadvegen 261 2967 LOMEN
  • Telefon: 94898029
  • E-post: Vegard_kj@hotmail.com
  • Kontonummer: 21530920205
  • Koordinator: Frode Rolandsgard
  • Rennleder: Vegard Kjøs Egge
  • TD: Martin Sæbu

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 27.02.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 27.02.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 27.02.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 170
Start 27.02.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 27.02.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 27.02.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 27.02.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 27.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 27.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 27.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 27.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 27.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 27.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 27.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thon, Mathias Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svenson, Alfred Gustav Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svenson, Jonatan Sverre Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Sander Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundby, Magnus Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thon, Sebastian Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rosendal, Alfred Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garvik, Marte Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stikbakke, Adelin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørhei, Eivind Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB