Hopp til innhold

Madshusrennet 2021

Madshusrennet er ett renn i Madshus Skifestival. Rennet arrangeres i Snertingdal ved Snertingdal Skole med gode snøforhold. Påmelding åpen til Tirsdag 09.02.2021 kl. 23.59. Se vår hjemmeside for mer info. Dette gis prioriter fra deltagere på oppland og hedmark skikrets pga corona. Maks antall deltagere er satt til 200 stk. Det vil bli delt opp i kohorter, følg med for mer info. Velkommen!

  • Når: 13.02.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Snertingdal Skole
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.02.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 13.02.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 13.02.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 13.02.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 13.02.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 13.02.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 13.02.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 13.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 14 år FH Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 15 år FH Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 13.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund, Alex John Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkely, Sigurd Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Houth-Aaslund, Laurits Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Danielsen, Martin Eckholdt Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år FH - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år FH Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkely, Andreas Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundby, Magnus Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøseid, Markus Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensvold, Gustav Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordseth, Rakel Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørbøen, Tuva Hovdenakk Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Houth-Aaslund, Jenny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørum, Mille Lybeck Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mari Wang Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomsås-Eide, Edel Agnete Klubb Søndre Land IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordseth, Ingrid Klubb Snertingdal IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch-solberg, Otilje Klubb Kolbu KK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystuen, Mali Odlo Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund, Lucy Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørbøen, Mari Hovdenakk Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Lina Wang Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Marte Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stikbakke, Adelin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ewald, Ida-Maria Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haneberg, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB