Hopp til innhold

Nyttårsrennet Beitostølen - AVLYST pga. korona

RENNET ER DESSVERRE AVLYST PGA. SMITTESITUASJONEN I INNLANDET. Oppland Skikrets følger presiseringer for gjennomføring av skirenn gitt av NSF. Påmelding til skirenn arrangert av klubber i Oppland Skikrets, er i første rekke begrenset til deltakere fra klubber tilknyttet Hedmark og Oppland Skikrets. Vi ønsker alle skiløpere velkommen tilbake til neste Nyttårsrenn, 2021. Påmeldingsfristen er 20 desember, ingen etteranmelding. Kohortene blir satt ved påmeldingsfrist 20 desember, klubbene vil bli kontaktet og det vil da bli utlevert et visst antall plasser per klubb/per kohort

  • Når: 30.12.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Beitostølen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 30.12.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 30.12.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 30.12.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 30.12.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 30.12.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 30.12.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 30.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 30.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2020 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 30.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buhaug, Emil Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Buhaug, Martin Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stalenget, Kristian Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thon, Mathias Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Julian Engum Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Markus Klubb Kolbu KK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svenson, Alfred Gustav Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Odd Martin Husby Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Festad, Ole Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringli, Sigurd Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Jørstad, Haldor Fauske Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Svenson, Jonatan Sverre Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Even Hammerud Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye, Harald Klubb Skrautvål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gigstad-Bergene, Tobias Klubb Skrautvål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Ola Hammerud Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergene, Sander Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundby, Magnus Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thon, Sebastian Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjellaug, Edvin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Åsne Engen Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergene, Selma Gigstad Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Synne Engen Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rye, Kristine Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Emilie Husby Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Gigstad-Bergene, Eline Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Klinkenberg, Karen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stende, Kaja Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Garvik, Marte Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rye, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Festad, Liv Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Manum-Farstad, Sofie Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ewald, Ida-Maria Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wigernæs, Ine Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Øygard, Marit Klubb Rogne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Anders Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbu KK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Thon, Vegard Klubb Etnedal Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haneberg, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øygard, Harald Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB