Hopp til innhold

Raufoss-rennet

Rennet avvikles fristil i klassene fra 8 år til og med senior. Pga restriksjonene i forbindelse med Covid 19, så vil rennet bli avviklet på en annen måte enn tidligere år. Klassene 8 t.o.m. 12 år vil bli avviklet med individuell start, med innslag av langrennscross. Klassene 13 år t.o.m 16 vil bli avviklet med fellesstart, med innslag av langrennscross. Klassene junior og senior vil bli avviklet med fellesstart, uten momenter av langrennscross. På grunn av koronasituasjonen må vi gjøre en del tiltak for å begrense eventuell smitte. Vi kommer til å dele arrangementet i 3 kohorter. Hvordan vi praktisk gjør dette, må vi komme tilbake til. MERK!! Det kan komme endringer tett opp mot renndagen. Vi tillater kun løpere fra Hedmark og Oppland skikrets, samt løpere som har sitt daglige oppholdssted innenfor Innlandet fylke. Rennet inngår i Mosetertoppen Cup for klassene 15 og 16 år.

  • Når: 20.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Raufoss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0
Start 20.02.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0
Start 20.02.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0
Start 20.02.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0
Start 20.02.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0
Start 20.02.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0
Start 20.02.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0
Start 20.02.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0
Start 20.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 20.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0
Start 20.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0
Start 20.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ensrud, Lars Alexander Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lahboub, Elias Sørbøen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjellaug, Edvin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund, Alex John Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkely, Sigurd Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Markus Klubb Kolbu KK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkely, Andreas Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundby, Magnus Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensvold, Gustav Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Markus Klubb Kolbu KK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thirud, Margrethe Klubb Kolbu KK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Simen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhrvold, Jørgen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensvold, Gustav Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørbøen, Tuva Hovdenakk Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaarud, Martine Emilie Johansen Klubb Harestua IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mari Wang Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomsås-Eide, Edel Agnete Klubb Søndre Land IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Thirud, Margrethe Klubb Kolbu KK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vilhjálmssóttir, Birta María Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skoglund, Lucy Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørbøen, Mari Hovdenakk Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Lina Wang Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Marte Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lahboub, Sara Sørbøen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stikbakke, Adelin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles

Kvinner senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles

M 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
NIF-EPI03, 03
NTB