Hopp til innhold

Astridbekkrennet -AVLYST pga. korona

AVLYST! Pga. dagens smittesituasjon og aktivitetsstopp i Gausdal kommune ut året, er rennet dessverre avlyst. Skikretsen kommer tilbake med mer informasjon om alternativt renn i GD Cup.

  • Når: 03.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vestre Gausdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.12.2020

Annen informasjon

  • Adresse: c/o Marianne Øvstehage Austgarden 2653 VESTRE GAUSDAL
  • Telefon: 41474638
  • E-post: post@vestringen.com
  • Kontonummer: 20955189222
  • Hjemmeside: http://www.vestringen.com
  • Ass. TD: Stein Arve Solås
  • TD: Torbjørn Broks Pettersen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 03.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 03.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 03.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 03.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 03.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 03.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Daviknes, Magnus Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundbakken, Elias Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sunde, Simen Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Daviknes, Endre Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn de Jong, Matteo Davide Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjærulff, Otto Hessaldahl Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstad, Odin Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solås, Syver Steig Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Danielsen, Martin Eckholdt Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daviknes, Teodor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holen, Eirik Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjøs, Even Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stange, Henrik David Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ågnes, Kasper Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elstad, Karsten Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjue, Oskar Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Kristin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husnes, Anna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Kaia Elen Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holen, Hanne Sivertsvoll Klubb Gausdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stange, Greta Elizabeth Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystuen, Mali Odlo Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen-Dugstad, Marie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelke, Ingvild Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjærulff, Astrid Aviaja Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn L'Abée-Lund, Linnea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doseth, Tonje Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB