Hopp til innhold

Heidalsrennet

Fri teknikk. Rennet inngår i GD Cup. Grunna smittehensyn begrenses klassene til 8- 14 år. Løpere frå oppland skikrets prioriteres.

  • Når: 14.02.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Heidal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.02.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ourom, Edvard Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Henrik Granberg Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Simen Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn de Jong, Matteo Davide Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri

G 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ourom, Olav Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elstad, Karsten Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vollen, Hanna Klubb Heidal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystuen, Mali Odlo Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB