Hopp til innhold

Skrautvålrennet

Rennet inngår i Totenbank Cup. Langrennskomiteen har 22.2 bedt om at rennet arrangeres som klassisk distanserenn, noe arrangøren følger opp. Rennet er åpent for løpere tilknyttet klubber Oppland og Hedmark skikrets, samt løpere som har sitt daglige oppholdssted innenfor Innlandet fylke. På grunn av mulig behov for organisering i flere kohorter er det tidlig påmeldingsfrist. Ingen etteranmelding. Vi får dessverre ikke endret oppsett fra sprint/fri til klassisk i påmeldinga - men rennet er KLASSISK DISTANSERENN MED INTERVALLSTART og tradisjonelle løypelengder.

  • Når: 06.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Skrautvål
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 06.03.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 06.03.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 06.03.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 06.03.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 06.03.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 06.03.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 06.03.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 06.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 06.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 06.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 06.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Trym Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Døvre, Brage Lyseng Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Thon, Mathias Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Julian Engum Klubb Varde IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Odd Martin Husby Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rye, Harald Klubb Skrautvål IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Sander Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lundby, Magnus Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Thon, Sebastian Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rosendal, Alfred Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Robøle-Sørensen, Jenny Klubb Gran IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rye, Kristine Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døvre, Christine Lyseng Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Garvik, Marte Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tofthagen, Helle Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rye, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Storsæter, Selma Otilie Klubb Skrautvål IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stikbakke, Adelin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Stian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02