Hopp til innhold

Øverbystafetten AVLYST!

Rennet er dessverre avlyst pga. smittesituasjonen i regionen.

  • Når: 20.03.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Øverby idrettspark, Gjøvik
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Mix 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Odd Martin Husby Klubb Vind IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Festad, Ole Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjørkenstad, Lars Bjerke Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauge, Even Løvseth Klubb Søre Ål IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmestad, Johan Vik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjærulff, Otto Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lønstad, Kent André Åmodt Klubb Vind IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schjellerud, Jacob Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjølund-Østvold, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Houth-Aaslund, Laurits Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas Sandnes, Oskar Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bråthen, Syver Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dons, Ingvald Smedsund Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ensrud, Lars Alexander Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauge, Aksel Løvseth Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøs, Even Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klevenberg, Aksel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvam, Iver Risheim Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langseth, Matheus Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundemo, Adam Fawzi Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moan, Jonatan Olesønn Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moldegård-Kolstad, Eirik Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moldegård-Kolstad, Kristoffer Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mæland, Ludvik Aasen Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schjellerud, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjellaug, Edvin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svegaarden, Henrik Føre Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svegaarden, Magnus Føre Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tistel, Sverre Sandberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tyrom, Mattis Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ågnes, Kasper Klubb Søre Ål IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eline Gryttingslien Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Amundsen, Mari Wang Klubb Vind IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagerhaug, Stina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granli, Ingrid Ruud Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Ida Bergsbakken Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelmstadstuen, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmen, Therese Klubb Sør-Fron IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Houth-Aaslund, Jenny Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hultmann, Mie Viberg Klubb Vind IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lilleengen, Molly Fie Linnerud Klubb Vind IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nielsen, Sara Vorkinn Klubb Søre Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringeli, Olava Mæle Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tyrom, Kristiane Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Emilie Husby Klubb Vind IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fyhn, Maria Nathalie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Glomsås-Eide, Edel Agnete Klubb Søndre Land IL Ski Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heimdahl, Annika Klubb Søndre Land IL Ski Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heimdahl, Madeleine Klubb Søndre Land IL Ski Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyborg, Julie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringen, Carene Moen Klubb Vind IL Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solerød, Eiril Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øien, Vilde Njarga Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersstuen, Silje Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Martine Husby Klubb Vind IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engen, Otilie Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Maiken Klubb Vind IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furunes, Oda Mørk Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen, Tiril Henrikke Klubb Roterud IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvam, Jenny Risheim Klubb Søre Ål IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langseth, Mathea Klubb Søre Ål IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Manum-Farstad, Sofie Klubb Vind IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melby, Julie Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjølstad-Svendsen, Hedda-Sofie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nørstegård-Richardsen, Sara Klubb Søre Ål IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandbakken, Oda Klubb Roterud IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solheim, Erle Traaseth Klubb Roterud IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørbøen, Mari Hovdenakk Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Teigen-Dugstad, Marie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vågsether, Sigrid Høstmælingen Klubb Søre Ål IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Mix 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linnea Hellum Klubb Vind IL Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hvalstad, Sander Klubb Moen Sportsklubb Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jarret, Emil Aleks Klubb Søre Ål IL Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkkebø, Johanne Tomter Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ruud, Simen Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røstad, Odin Klubb Søre Ål IL Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensvold, Julian Blichfeldt Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Mix 13-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse Mix 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse Mix 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse Mix 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fremstad, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoel, Hermann Klubb Søndre Land IL Ski Klasse Mix 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ramnefjell, Teodor Trygveson Klubb Søndre Land IL Ski Klasse Mix 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øksne-Sandvik, Solveig Klubb Søndre Land IL Ski Klasse Mix 13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Mix 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marte Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergum, Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjelke, Ingvild Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brønmo, Severin Tronstad Klubb Søre Ål IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Daviknes, Magnus Klubb Roterud IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Festad, Liv Klubb Østre Toten Skilag Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høyesveen, Matheo Brendløkken Klubb Roterud IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klavenes, Sindre Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lahboub, Elias Sørbøen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lahboub, Sara Sørbøen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lech, Filip Skogstad Klubb Søre Ål IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundby, Magnus Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkkebø, Kristine Tomter Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marstein, Emil Rosenborg Klubb Roterud IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordseth, Rakel Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyhus, Severin Vildåsen Klubb Østre Toten Skilag Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skoglund, Alex John Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensvold, Gustav Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stikbakke, Adelin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sveinhaug-Arnestad, Ella Klubb Roterud IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørbøen, Tuva Hovdenakk Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tomter, Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wik, Mathea Klubb Roterud IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI02, 02