Hopp til innhold

Natrudstilrennet

VIKTIG: RENNET HAR P.T. OVERSKREDET SIN MAKSGRENSE MHT. ANTALL DELTAKERE! ALLE SOM MELDER SEG PÅ NÅ, VIL I FØRSTE OMGANG BLI SATT PÅ VENTELISTE. Søre Ål IL ønsker i samarbeid med Ringsaker Almenning velkommen til Natrudstilrennennet lørdag 12. desember 2020 kl. 10 på Sjusjøen Skisenter Natrudstilen. Rennet arrangeres i friteknikk. På bakgrunn av anbefaling fra Oppland Skikrets blir dette et renn for utøvere fra klubber tilhørende Hedmark og Oppland Skikrets, samt løpere som har sitt daglige oppholdssted innenfor Innlandet fylke. Klubbene skal også melde på sine respektive foreldre/støtteapparat gjennom Minidrett. Begrensningen vil være slik: 8-14 år: Klubbene kan ha med en voksen pr. 2 løpere. 15-senior: Klubbene kan ha med en voksen pr. 3 løpere. Kohort 1 skal være ute av arenaen før kohort 2 slippes inn. NB En person skal ikke kunne delta på både kohort 1 og kohort 2. Dette gjelder både løpere, foreldre og støtteapparat.

  • Når: 12.12.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Natrudstilen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.12.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 12.12.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 12.12.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 12.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesvig, Sigrid Klubb Østre Toten Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Daviknes, Magnus Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moldegård-Kolstad, Kristoffer Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Fredrik Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold-Engesli, Sondre Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Julian Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tholfsen, Eivind Kristoffer Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Daviknes, Endre Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringli, Sigurd Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstad, Odin Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thallaug, Eskil Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørstad, Haldor Fauske Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thallaug, Sjur Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vang, Embret Klubb Tynset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wik, Per Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes, Teodor Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Ulrik Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Verhoeve, Kassander Kristiansen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Herman Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramsfjell, William Brekken Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brix, Ask Ellingbø Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøs, Even Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moldegård-Kolstad, Eirik Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nielsen, Magnus Vorkinn Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stange, Henrik David Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stangeland-Tholfsen, Olai Klubb Roterud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Henrik Østvang Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøseid, Markus Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyrom, Mattis Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dons, Ingvald Smedsund Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvam, Iver Risheim Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensvold, Gustav Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Oliver Østvang Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Kristin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husnes, Anna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mythen, Signe Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøseid, Kaja Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wik, Mathea Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Kaia Elen Storsveen Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyste, Signe Helen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nielsen, Sara Vorkinn Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næstad, Andrea Pettersen Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tyrom, Kristiane Thuen Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Josefine Mathea Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Karoline Østvang Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mythen, Elise Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stange, Greta Elizabeth Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thallaug, Mari Grung Klubb Gausdal Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dons, Agnes Smedsund Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystuen, Mali Odlo Klubb Roterud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Storlien, Mina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen-Dugstad, Marie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelke, Ingvild Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn L'Abée-Lund, Linnea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindberg, Henny-Margrethe Hagen Klubb Kjellmyra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Møller, Ingeborg Skoglund Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nørstegård-Richardsen, Sara Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vågsether, Sigrid Høstmælingen Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ewald, Ida-Maria Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørlien, Lisa Elin Fergusson Klubb Hakadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kong, Weijia Klubb Oppland Skikrets Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kohort 1 8-14 år støtteapparat - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Anders Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Bakke, Andreas Snare Klubb Granli IL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Bekkevold, Renathe Storsveen Klubb Roterud IL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Berger, Jan Erik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Bjerke, Espen Harald Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Brix, Michael Klubb Søre Ål IL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Bye, Hanne Voytovich Klubb Roterud IL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Bøhleng, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Daviknes, Camilla Teigen Klubb Roterud IL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Ellevold, Anne Caroline Oustad Klubb Oppstad IL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Feragen, Ove Ingebrigtsvoll Klubb Tynset IF Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Fossmellem, Ingunn Klubb Magnor UL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Fuglehaug, Heidi Klubb Brandbu IF Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Fuglerud, Jostein Klubb Vind IL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Hattestad, Paul Erik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Haug, Rune Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Hermansen, Jan Thore Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Husnes, Svein Ove Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Jeistad, Kristin Pedersen Klubb Oppland Skikrets Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Jensrud, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Johansen, Thomas Klubb Roterud IL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Jørstad, Torstein Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Kittelsen, Kari Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Kjøs, Guri Stenseth Klubb Oppland Skikrets Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Kravdal, Torbjørn Eriksen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn LAbée-Lund, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Lien, Jo Andreas Klubb Oppland Skikrets Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Lindberg, Anders Klubb Kjellmyra IL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Odlo, Bente Klubb Roterud IL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Retterås, Anders Klubb Roterud IL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Stensvold, Idar Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Støen, Merete Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Thallaug, Tore Klubb Gausdal Skilag Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Tholfsen, Karl Jacob Klubb Roterud IL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Tolstad, Helene Kvarberg Klubb Roterud IL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Torseth, Terje Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Vang, Roar Klubb Tynset IF Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Vågsether, Magnus Klubb Søre Ål IL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA
Navn Wik, Per Mikael Klubb Roterud IL Klasse Kohort 1 8-14 år støtteapparat Øvelse JA

Kohort 2 15 år - senior støtteapparat - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Hilde Jacobsen Klubb Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Aasum, Geir Ove Klubb Granli IL Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Andersen, Jan Olav Klubb Åslia Skilag Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Aurmo, Espen Klubb Lom IL Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Bakken, Wiktor Emanuel Klubb Trysilgutten IL Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Baksjøberget, Jan Ulrik Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Berge, Ole Arnt Langseth Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Berget, Kjell Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Bjerke, Tormod Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Bjørge, Sveinung Klubb Søre Ål IL Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Bollingmo, Odd Arnvid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Bøgseth, Tina Klubb Henning Skilag Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Dobloug, Jens Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Dåsnes, Håkon Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Ellevold, Kaare Martin Klubb Oppstad IL Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Fedreheim, Stein Arne Klubb Hernes IL Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Flugstad, Hege Anita Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Flugstad, Finn Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Frysjøenden, Jo Christer Klubb Granli IL Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Gammelmo, Øivind Klubb Svea Skilag Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Gasmann, Per Ola Klubb Ørje IL Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Gautvik, Helge Klubb Molde og Omegn IF Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Grøthe, Knut Klubb Tormod Skilag Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Hagen, Sæming Klubb Strandbygda IL Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Hennum, Sandra Alise Lyngstad Klubb Søre Ål IL Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Hermansen, Astrid Christiane Holm Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Hjelle, Anders Klubb Moelven IL Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Jeistad, Stian Klubb Lismarka Skilag Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Johnsen, Trond Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Kleven, Erik Alexander Alhaug Klubb Ottestad IL Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Kravdal, Torbjørn Eriksen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Kvam, Håkon Klubb Kolbu KK Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Kvarstad, Andre Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Lien, Øyvind Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Løvlien, Geir Ulseth Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Midtsundstad, Håvard Klubb Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Mohn, Ole Johan Klubb Magnor UL Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Moland, Per-Øyvind Klubb Stokke IL Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Myrland, Stian Klubb Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Nordseth, Hans Kristian Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Opsal, Trond Klubb MjøsSki Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Ramsfjell, Alf Terje Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Ramstad, Erland Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Retterås, Anders Klubb Roterud IL Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Schjølberg, Geir Klubb Tynset IF Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Seierstad, Jan Sverre Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Stensby, Stig Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Strand, Ulf Erik Klubb Strandbygda IL Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Sundal, Morten Klubb Åslia Skilag Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Søgård, Ellen Beathe Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Torseth, Terje Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Ulen, Kenneth Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Vang, Kjetil Klubb Tynset IF Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri
Navn Wiberg, Sigurd Klubb Otra IL Klasse Kohort 2 15 år - senior støtteapparat Øvelse Fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Dinaer, Talidawubieke Klubb Oppland Skikrets Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lien, Lars Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Anders Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbu KK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Stian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Miyelieyi, Ayiken Klubb Oppland Skikrets Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haneberg, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvelvane, Kjerand Tronerud Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvåle, Bjørnar Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ma, Hailin Klubb Oppland Skikrets Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordli, Simen Engebretsen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rosbo, Jacob Weel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Oppland Skikrets Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
fnugg