Hopp til innhold

Åsvangrennet - AVLYST

I samråd med kommuneoverlegen har vi kommet fram til at årets Åsvangrenn dessverre avlyses.

  • Når: 09.01.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Åsvang skule
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 09.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 09.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 09.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 09.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 09.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 09.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døvre, Brage Lyseng Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Remmen, Eirik Asheim Klubb Fjellblom IL Klasse G 10 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Thon, Mathias Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Tollehaug, Eivind Klubb Etnedal Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Parthaugen, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garvik, Audun Nilsson Klubb Vestre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rye, Harald Klubb Skrautvål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tollehaug, Sondre Klubb Etnedal Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Sander Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thon, Sebastian Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Parthaugen, Kristian Klubb Torpa Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Remmen, Andreas Asheim Klubb Fjellblom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rogn, Falk Klubb Fjellblom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opheim, Ronja Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 10 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Frøya Hippe Klubb Fjellblom IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Veflen, Karoline Klubb Fjellblom IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rye, Kristine Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Tollehaug, Vilde Klubb Etnedal Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døvre, Christine Lyseng Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Esp, Emilie Månum Klubb Etnedal Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garvik, Marte Klubb Vestre Slidre IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyhagen, Hedda Klubb Rogne IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rye, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storsæter, Selma Klubb Skrautvål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veflen, Amalie Klubb Fjellblom IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Esp, Elias Månum Klubb Etnedal Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosheim, Eivind Klubb Vestre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Framstad, Knut Frode Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Garvik, Nils Klubb Vestre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Terje Klubb Fjellblom IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyhagen, Håvard Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Parthaugen, Morten Klubb Torpa Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB