Hopp til innhold

Brandburennet AVLYST

Rennet er dessverre avlyst pga. innføring av strenge koronatiltak på nivå A i Gran kommune.

  • Når: 21.03.2021
  • Hvor: Lygnaskisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 21.03.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 21.03.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 21.03.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 21.03.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 21.03.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 21.03.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 21.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 21.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 21.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ensrud, Lars Alexander Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsrud, Adrian Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lafton, Emil Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundstad, Håkon Skjervheim Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkely, Sigurd Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval-Granlund, Even Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvattum, Haakon Aamelfot Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Daniel Sletta Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Oliver Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvalstad, Sander Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruden-Grinaker, Erik Klubb Tingelstad IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Nicolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flækøy, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbu KK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Edvard Klubb Skjåk IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkely, Andreas Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundby, Magnus Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hvalstad, Sebastian Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Lilly Soleng Klubb Gran IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Jenny Klubb Gran IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjefsen, Anna Tanum Klubb Brandbu IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaarud, Martine Emilie Johansen Klubb Harestua IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomsås-Eide, Edel Agnete Klubb Søndre Land IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klinkenberg, Karen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vilhjálmssóttir, Birta María Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lie, Sofie Klubb Brandbu IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnhøy-Lien, Leah Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjefsen, Ingrid Tanum Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Framstad, Eivind Kristinson Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Anders Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbu KK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gledhill, Gabriel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Slimon, James Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haneberg, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Wolfe, Hamish Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04