Hopp til innhold

KK-rennet 2021

Vi har den glede å innby til skirenn i fristil (individuell start) søndag 21. februar 2021 klokken 11.00. Etteranmelding mottas kun per telefon/SMS på 957 87 007 frem til klokken 18.00 dagen før, og med forbehold om at det er ledig plass i årsklassen. Kolbu KK følger presiseringer for gjennomføring av skirenn gitt av NSF. Deltakelses på skirenn arrangert av klubber i Oppland Skikrets, er begrenset til deltakere fra klubber tilknyttet Hedmark og Oppland Skikrets, samt løpere som har sitt daglige oppholdssted innenfor Innlandet fylke (f.eks. skoleelever og studenter). Utøvere fra alle klubber i Lunner og Jevnaker kommune er fortsatt tilknyttet Oppland Skikrets.

  • Når: 21.02.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vestpåsveen 17
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 21.02.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 21.02.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 21.02.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 21.02.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 21.02.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 21.02.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 21.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 21.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 21.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ensrud, Lars Alexander Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjellaug, Edvin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund, Alex John Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkely, Sigurd Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hval-Granlund, Even Klubb Gran IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch-Solberg, Tobias Klubb Kolbu KK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch-Solberg, Christoffer Klubb Kolbu KK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkely, Andreas Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stensvold, Gustav Engeli Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Tilde Olava Klubb Kolbu KK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulsrud, Anna Klubb Kolbu KK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thirud, Margrethe Klubb Kolbu KK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skoglund, Lucy Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch-solberg, Otilje Klubb Kolbu KK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbu KK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haneberg, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB