Hopp til innhold

NM junior- og Equinor NC 2020 Beitostølen, inviduelt

Velkommen til NM junior 2020 på Beitostølen! Mer info blir lagt ut på www.beitoworldcup.com

  • Når: 13.3 - 15.03.2020
  • Hvor: Beitostølen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.03.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Iversen, Wilma Camille Klubb Herkules Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Iversen, Wilma Camille Klubb Herkules Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Mari Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lange, Kennedy Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lange, Kennedy Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lange, Kennedy Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lange, Kennedy Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg-Jacobsen, Emil Øfsti Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Alexander Damiano Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kveen, Jørgen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stadaas, Kristian Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg-Jacobsen, Emil Øfsti Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brattlien, Sindre Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustad, Alexander Damiano Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kveen, Jørgen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reigstad, Åsmund Bakke Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stadaas, Kristian Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stovner, André Klubb Dikemark IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bondevik, Gabriel Solve Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jordheim, Sondre Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Staune-mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Baumann, Halfdan Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bondevik, Gabriel Solve Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jordheim, Sondre Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Staune-mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Eidissen, Christoffer Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kildal, Simen Aleksander Hanevold Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skadal, Joakim Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Eidissen, Christoffer Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Kildal, Simen Aleksander Hanevold Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Nicolaysen, Sigurd Paulsen Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Skadal, Joakim Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Sørgård, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
nif-epi04, 04
Visit Oslo