Hopp til innhold

Sør-Aurdal Supersprint AVLYST pga smittefare

Supersprint 8-16 år, Fristil. Alle løpere går 3 heat uten tidtaking, inntil 7 løpere per heat. Løpstid ca ett minutt. 11-16 år går også plasseringsfinaler. Rennet inngår i årets Totenbank cup. Løypelengde ca 200m. Ca tidsplan: 8-10 år kl 11.00-12.30 11-12 år 12.30-14.00 13-16 år 14.00-15.30 Se arrangement på Facebook: Sør-Aurdalsrennet Supersprint

  • Når: 14.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse FHG13 Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 14.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 14.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FHG13 - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse FHG13 Øvelse sprint fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsplass, Nils Klubb Hedalen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fossholt, Kristian Aspmo Klubb Hedalen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Marcus Klubb Hedalen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bakkene, Torjus Bergsund Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brenden, Snorre Klubb Hedalen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jørstad, Haldor Fauske Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Ola Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Langedrag, Arne Klubb Bagn IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbøen, Marius Klubb Bagn IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørbøen, Thomas Klubb Bagn IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Eivind Klubb Bagn IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Fossholt, Ola Aspmo Klubb Hedalen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Langedrag, Sigurd Klubb Bagn IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Remmen, Andreas Asheim Klubb Fjellblom IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Thon, Sebastian Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Andreas Klubb Bagn IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen, Trym Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Remmen, Eirik Asheim Klubb Fjellblom IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Thon, Mathias Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langedrag, Ingrid Klubb Bagn IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Eline Klubb Bagn Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsrud, Milla Løvli Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Remmen, Nora Asheim Klubb Fjellblom IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Svea Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sørbøen, Hedda Kvame Klubb Bagn IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Anna Lysne Klubb Bagn Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ulberg, Synne Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
Pedro Lemos